Licznik odwiedzin: 09946187
Caritas

Caritas Polska jest instytucją charytatywną konferencji Episkopatu Polski. Została reaktywowana w 1989 roku. Odwołuje się do tradycji pracy Caritas sprzed 1950 roku. Posiada własną osobowość prawną i działa w oparciu o przepisy prawa kościelnego i państwowego. Udziela pomocy doraźnej i długofalowej, materialnej i finansowej- bezrobotnym, bezdomnym, chorym, starszym, dzieciom z rodzin ubogich itd. Caritas udziela również pomocy humanitarnej ofiarom kataklizmów i nieszczęść naturalnych w Polsce oraz poza jej granicami.

Nowo powstała grupa Caritas przy Parafii Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku również pragnie ukierunkować swe działania na pozyskanie środków pieniężnych i materialnych w celu pomocy najbardziej potrzebującym osobom w Naszej Parafii licząc na Państwa uprzejmość i hojność. Możemy obiecać ze swej strony rzetelne podejście do podjętych przez grupę zadań.

adres e-mail: kackcaritas@wp.pl

 

Niedziela
21 kwietnia 2019
Wielkanoc
6:00 - Rezurekcja
Intencja: Za Parafian
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: ++ Rodzice: Irena (14. r. śm.) i Juliusz oraz zmarli z rodzin Rosickich i Kupc
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z okazji imienin Agnieszki - prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Agnieszki i Andrzeja
12:15 - Msza św.
Intencja: + Zbigniew (3. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: ++ Halina, Stanisław Nastrożni oraz Rodzice z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, o światło Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny - z okazji urodzin Reginy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku