Licznik odwiedzin: 12755267
Kolejny kleryk na praktyce
Kolejny kleryk na praktyce
2012-09-02

   Od dnia 25 sierpnia miesięczną praktykę duszpasterską w naszej parafii odbywał będzie kleryk VI roku Krzysztof Pasek. Urodził się 4 sierpnia 1988 roku w Gdańsku. Od urodzenia mieszkał w Chwaszczynie. Tam uczęszczał do szkoły podstawowej i gimnazjum. W 2007 roku zdając maturę ukończył V LO w Gdańsku-Oliwie i wstąpił do Gdańskiego Seminarium Duchownego. W czerwcu br. ukończył studia teologiczne  pozostała mu tylko obrona pracy magisterskiej.
   Od czasu przyjęcia I Komunii Świętej był ministrantem, w czasie liceum udzielał się także muzycznie na Mszach św. z udziałem młodzieży. Pasję gry na gitarze rozwijał dalej grając w zespole muzycznym naszego seminarium, z którym w ciągu 4 lat nagrał 2 płyty. Jako dobrze znający się na rzeczy informatyk gorliwie zabrał się do pracy przy komputeryzacji naszego Biura Parafialnego. Czasu ma niewiele, ale też nie wszystko sam musi skończyć. Na razie wpisuje kartoteki parafialne, po nich przyjdzie czas na wpisanie do systemu ksiąg parafialnych, co zdecydowanie ułatwi wyszukiwanie i wypisywanie potrzebnych danych.
   Księdzu Krzysztofowi życzymy owocnego przeżywania czasu praktyki w naszej wspólnocie i wielu radości na drodze do kapłaństwa oraz duchowych przeżyć, jeszcze bardziej wtapiających go w Chrystusa.

Poniedziałek
01 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: O powrót na łono Kościoła tych, którzy się pogubili
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Stefan Drobot (6. r. śm.) oraz Natalia i Józef
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Sebastiana z okazji urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku