Licznik odwiedzin: 12951092
Zabudowa w przedsionku zakrystii
Zabudowa w przedsionku zakrystii
2012-11-25

   Po zamontowaniu nowej, dużej szafy rozdzielczej w przedsionku zakrystii, a co za tym idzie, likwidacji starej rozdzielni, tablicy licznikowej oraz wielkorozmiarowych zabezpieczeń i wyłącznika, powstały nieestetyczne wyrwy w ścianach tej części kościoła. Wszystko jednak zostało doskonale zamaskowane w dniu wczorajszym z inicjatywy miejscowego stolarza, który ze swymi pracownikami zamontował w tym miejscu doskonałą i funkcjonalną zabudowę. Będzie tam miejsce na chowanie sprzętu muzycznego naszego parafialnego zespołu młodzieżowego. Z zakrystii będą mogły zniknąć, trzymane tam na wszelki wypadek, żarówki zapasowe i tym podobne przedmioty.
   Wspomniany mebel umożliwia też elektrykom ewentualne przejście na zaplecze szafy rozdzielczej wypadku remontów czy układania nowych instalacji.

Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku