Licznik odwiedzin: 12757894
Wznowiona praca przy budowie toalety
Wznowiona praca przy budowie toalety
2013-01-13

   W pomieszczeniu pod schodami prowadzącymi do zakrystii od dawna przygotowane jest miejsce na toaletę. Sporo pracy już tam wykonano: są nowe drzwi, ściany w większości wykafelkowane, doprowadzona woda i - co najważniejsze - kanalizacja, instalacja elektryczna i sufity. Leży też większość materiałów potrzebnych do sfinalizowania tej inwestycji. Wciąż jednak brakowało wykonawcy. Na razie nie możemy pozwolić sobie na wynajęcie jakiejś firmy, skoro w planie mamy spłatę remontu organów oraz włożenie płytek granitowych jeszcze przed parafialnym odpustem.
   Znalazł się jednak Parafianin, który sam zaproponował wykonanie tego "przybytku". Chociaż jest to człowiek bardzo zajęty, to już kilka wieczorów poświęcił na pracę w podjętym przez siebie zakresie. Całkowite oddanie do użytku toalety nie nastąpi szybko - skoro pracować on tam może dopiero po powrocie z pracy. Niemniej jednak dzień za dniem posuwa się do przodu to, co do tej pory niestety leżało odłogiem.
   Jesteśmy, oczywiście wdzięczni za okazaną pomoc i czekamy na efekt końcowy.

Wtorek
02 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Anna, Hubert, Jadwiga i Leon, Barbara oraz zmarl z rodziny Skiepków
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Andrzej Staszak (2. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: Z okazji urodzin Adama - w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku