Licznik odwiedzin: 09621281
Koniec kolędowania
Koniec kolędowania
2013-01-27

   Zakończył się czas wizyt duszpasterskich zwanych kolędą. Daje to przede wszystkim możliwość bliższego poznania się z tymi, których znamy (albo i nie) z kościoła. Trzeba przyznać, że były to bardzo sympatyczne spotkania. Sporo było pytań dotyczących realizowanych remontów i planów na przyszłość, a również i kilka pomysłów dotyczących choćby kolędowania. Wspólnie więc z ks. Łukaszem ustaliliśmy, że kolędować będziemy naprzemiennie: w roku nieparzystym - od numerów niższych do wyższych, a w parzystym - od wyższych do niższych (aby nie było, że "u nas zawsze na końcu"). Przy okazji warto przypomnieć zasadę wprowadzoną już wcześniej, że w tym roku 28 grudnia kolędować będziemy na tych ulicach, gdzie kolęda odbywała się w ostatnim dniu tegorocznych wizyt duszpasterskich.
   Gdy chodzi o statystykę, to przedstawia się ona podobnie jak w roku ubiegłym: przyjęto nas w 831 domach, 355 drzwi (z różnych powodów) pozostało zamkniętych. Daje to 70,06%. Wiadomo było, że tegoroczne ofiary kolędowe przeznaczone są na spłatę drugiej raty remontowej za organy. Zebrało się tego (nieco więcej niż w ubiegłym roku) 28 520 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne składamy Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwość.

Czwartek
17 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Irena (12. r. śm.) i Leonard Stalewscy
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, światło Ducha Świętego i potrzebne dary dla Izabeli w dniu urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku