Licznik odwiedzin: 12754831
Spotkania Rad parafialnych
Spotkania Rad parafialnych
2013-02-10

   W miniony piątek odbyło się wspólne posiedzenie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Głównie chodziło o zaplanowanie działań związanych ze zbliżającym się czasem Wielkiego Postu, ale nie tylko.
   Tak więc omówiono kwestię zbliżających się półkolonii dla dzieci, dość szczegółowo zastanawiano się nad planem bliskich już rekolekcji wielkopostnych, łącznie z przydzieleniem posług dla poszczególnych grup w ostatnim dniu ich trwania. Zastosowano też nowy podział w kwestii przynoszenia do ołtarza kosza z produktami żywnościowymi w niedziele wielkopostne. Poruszono też temat rekolekcji dla dzieci oraz dni skupienia dla poszczególnych grup parafialnych w czasie Wielkiego Postu. Ze względu na odległość czasową zaledwie wspomniano o czekającej nas 2 czerwca wizytacji biskupiej oraz bierzmowaniu. Zapoznano się też ze stanem remontu organów, sytuacją mieszkańców feralnego baraku należącego do parafii, a przeznaczonego do rozbiórki oraz planami dotyczącymi włożenia posadzki z zakupionego już kamienia. Ten zaś temat szczegółowo był omawiany na Radzie Ekonomicznej. Ponieważ jednak trwają jeszcze negocjacje z ewentualnym wykonawcą, trudno przybliżać publicznie terminy i kwoty.

Poniedziałek
01 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: O powrót na łono Kościoła tych, którzy się pogubili
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Stefan Drobot (6. r. śm.) oraz Natalia i Józef
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Sebastiana z okazji urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku