Licznik odwiedzin: 09947817
Otwory wentylacyjne w kościele
Otwory wentylacyjne w kościele
2013-10-06

   Przed kilkunastoma dniami znaleźli się panowie, którzy w związku ze zbliżającą się zimą postanowili zamknąć jedyne dwa okna, które pełnić rolę wentylacji w naszym kościele. Pozostałe  - jak wszyscy wiemy - stanowią betonową konstrukcję wypełnioną szkłem witrażowym. Samo zamknięcie owych otworów okiennych pewnie nie przysporzyłoby większych problemów - ot, wystarczy przystawić drabinę i wejść do góry z jakimś śrubokrętem. Tym razem było nieco trudniej: poprzednie płyty wykonane z plexi przy wiosennym ich demontażu potłukły się. Panowie jednak wykorzystali pozostałe resztki płyty poliwęglanowych i z nich dokroili potrzebne płaty. Serdecznie im za to dziękujemy.
   Z tego samego powodu jeden z panów w miniony poniedziałek materiałem izolacyjnym zamknął otwory wentylacyjne usytuowane nad podłogą kościoła. Świetnie spisują się one latem, za to zimą zwiększałyby nam koszta ogrzewania i powodowały odczuwanie chłodu przez siedzących w ławeczkach przy ścianach. Również Bóg zapłać za troskę.

Poniedziałek
22 kwietnia 2019
Poniedziałek Wielkanocny
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Stanisław i Henryk Legat
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: + Matka Władysława Deja (z okazji 1. rocznicy śmierci)
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Adrianny i Heleny z okazji urodzin
12:15 - Msza św.
Intencja: ++ Edward Sawicki (16. r. śm.), Helena i Rajmund, Władysław, Teresa i Rajmund
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice: Zdzisław i Bronisława Marciniak (2. r. śm. Bronisławy)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku