Licznik odwiedzin: 09947315
Malowanie kawiarenki
Malowanie kawiarenki
2013-11-24

   Pomieszczenie pod zakrystią planowane było od dawna na kawiarenkę. Prace jednak ślimaczą się ze względów materialnych. Zawsze bowiem jest coś ważniejszego do zrobienia, dlatego posiłkujemy się w większości wolontariuszami, którzy prace remontowe wykonują tam bezinteresownie. Tak było z okablowaniem obiektu, hydrauliką i stolarką. Pierwotny plan zakładał wykonanie pod ścianami ław tapicerowanych i dołożenie krzeseł z drugiej strony stołów, gdy jednak udało się w styczniu kupić po okazyjnej cenie solidne i ładne foteliki, plan ław pod oknami upadł. W związku z tym pozostały niedokończone ściany, a poprzedni kolor górnych jej partii nie pasował już do tapicerki nowych fotelików.
   Zbliżający się odpust i wizyta Rodziny Radia Maryja podziałały moblilizująco i dlatego zgłosił się pan, który wycekolował niedokończone ściany oraz przy pomocy ks. Krzysztofa przemalował na nowy, harmonizujący z fotelami kolor.

Poniedziałek
22 kwietnia 2019
Poniedziałek Wielkanocny
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Stanisław i Henryk Legat
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: + Matka Władysława Deja (z okazji 1. rocznicy śmierci)
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Adrianny i Heleny z okazji urodzin
12:15 - Msza św.
Intencja: ++ Edward Sawicki (16. r. śm.), Helena i Rajmund, Władysław, Teresa i Rajmund
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice: Zdzisław i Bronisława Marciniak (2. r. śm. Bronisławy)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku