Licznik odwiedzin: 09620624
Wyjazd kandydatów do bierzmowania
Wyjazd kandydatów do bierzmowania
2013-12-15

   W miniony weekend osoby przygotowujące się do bierzmowania wyjechały wraz z księdzem Krzysztofem do Wejherowa na trzydniowe skupienie. Na miejscu mieliśmy być w piątek o godzinie dziewiętnastej, lecz z powodu pięknej i jednocześnie utrudniającej dojazd zimie, zapukaliśmy do drzwi ośrodka dopiero po dwudziestej. Zjedliśmy kolację, pomodliliśmy się w kaplicy i poszliśmy spać. To ostatnie było szczególnie istotne, ponieważ następnego dnia wstawaliśmy przed szóstą rano by udać się do kościoła na Roraty. Cały sobotni dzień upłynął nam na wspólnych modlitwach, adoracji Najświętszego Sakramentu, rozważaniu Pisma Świętego, pracy w grupach, śpiewie i zabawie. Wieczorem obejrzeliśmy ciekawy film opowiadający o tym, do czego może doprowadzić brak uczuć i emocji.
   Wyjazd miał dla nas również charakter integracyjny. Sami braliśmy udział w jego organizacji - grupa dziewcząt gotowała, chłopcy sprzątali. Na obiad było pyszne spaghetti, a pozostałe posiłki także nas solidnie umocniły.
   Ostatniego dnia, była okazja do spowiedzi, ksiądz także odprawił Mszę Świętą, w której tylko my braliśmy dział. Po niej pozostało nam już sprzątnąć nasze pokoje oraz kuchnię i wrócić do domów kolejką. Na wyjeździe panowała miła atmosfera, więc wszyscy zachowamy z niego dobre wspomnienia. 

Czwartek
17 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Irena (12. r. śm.) i Leonard Stalewscy
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, światło Ducha Świętego i potrzebne dary dla Izabeli w dniu urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku