Licznik odwiedzin: 12743203
Ukwiecony świat
Ukwiecony świat
2014-03-23

   Wchodząc do kościoła zwracamy uwagę na kwiaty posadzone na rabatkach przy kościelnym murze oraz te, które - by jak najlepiej się rozwijały - zostały odpowiednio przycięte. Kilka "niewidzialnych rąk" się tym zajmuje. I chwała im za to, że dla chwały Bożej troszczą się o zewnętrzny wystrój domu Bożego.
   Inne ręce zajmują się kwieciem wewnątrz kościoła. Tym również gorąco dziękujemy. Ostatnio pytał ktoś, co się stało z kwiatami, które na święta wyparły choinki na filarach. Śpieszę z wyjaśnieniem, by odetchnęli zaniepokojeni: są w dobrych rękach - tych samych, które sadziły je poprzednio. Wnętrze świątyni nie jest najlepszym środowiskiem dla owych roślin, które tak radują nasze oczy, dlatego istniała konieczność zabrania ich do swego rodzaju regeneracji. Na święta wrócą niechybnie odnowione i upiększone. Aktualnie przecież mamy Wielki Post.

Niedziela
28 lutego 2021
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za powrót do zdrowia Andrzeja
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: ++ Matka Hildegarda i Franciszek Kroll
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, światło Ducha Świętego oraz wiarę i miłość w rodzinie z okazji 45. rocznicy ślubu Kazimierza i Reginy
12:15 - Msza św.
Intencja: + Jerzy Kur (z okazji urodzin)
Intencja: ++ Wanda i Teodor Milewscy (31. r. śm. Teodora) oraz Maria Daniszewska
17:00 - Gorzkie Żale
18:00 - Msza św.
Intencja: + Piotr Puzdrowski (1. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku