Licznik odwiedzin: 09629594
Nowy płot przy plebanii
Nowy płot przy plebanii
2016-08-07

   Właściwie powinienem napisać: fragment nowego płotu, bo jest to zaledwie kilka przęseł od strony wjazdowej. Z Radą Ekonomiczną rozmawialiśmy już nie raz na ten temat i jest zgoda co do tego, że przynajmniej od strony ul. Bpa Szlagi koniecznie trzeba wymienić stare, sfatygowane, betonowe przęsła na coś, co przestanie straszyć. Do tej pory jednak zamiar ten był oddalany z powodu ważniejszych przedsięwzięć. Powodem postawienia choćby kawałka nowego płotu stał się Borys... - plebanijny pies, z którym dzieci przychodzą się bawić na podwórzu, ale gdy odchodzą, chętnie czmycha za nimi przez ów nieszczęsny betonowy płot. Aby temu zapobiec na przyszłość, zdecydowaliśmy się postawić inny, wyższy płot - przynajmniej na odcinku przed nową, wysoką bramą, której nie jest w stanie przeskoczyć.

    Pojawiło się więc we wtorek kilku panów, którzy poświęcili cały dzień, by go postawić i udało się, choć pora była już bardzo późna. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni i... rozglądamy się za sposobami pozwalającymi przedłużyć go na odcinku ul. Bpa Szlagi. 

Sobota
19 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne dary dla Gertrudy w dniu urodzin
18:00 - Msza św.
Intencja: + Henryk Rychert (z okazji imienin)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku