Licznik odwiedzin: 12758171
Kalendarz parafialny
Kalendarz parafialny
Aleksandra Kamińska
2016-09-04

   „Na wszystko przyjdzie czas, lecz nie marnujmy czasu na oczekiwanie\\\" - idąc za radą tego powiedzenia, nie czekając aż ktoś nas wyręczy, przygotowaliśmy nowy kalendarz parafialny na 2017 r. Przy udziale wspaniałych grafików - mieszkańców Małego Kacka, kilku osób ze wspólnoty Domowego Kościoła (w tym fotografa) oraz ks. Krzysztofa, zakończyły się prace nad drugą edycją kalendarza. Ubiegłoroczny nakład 500 egz. rozszedł się w całości, a dzięki ofiarności zainteresowanych, koszt wydania został w całości pokryty. Tym samym mogliśmy zwrócić środki pożyczone na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać za hojność parafian. Powodzenie kalendarza cieszy tym bardziej, że zawarte są w nim dodatkowe informacje na temat wspólnot i wydarzeń w naszej parafii, do udziału w których każdy jest osobiście zaproszony.

   Pierwsza edycja zawierała zdjęcia z wnętrza kościoła i okolicy. Wydanie 2017 to prezentacja kościelnych witraży z opisem wyjaśniającym ich symbolikę. Jesteśmy pewni, że każdy dowie się czegoś interesującego. Nie zabrakło też informacji parafialnych jak i miejsca na codzienne adnotacje. Uwzględniając sugestie obecnych użytkowników, stworzyliśmy bardziej przejrzysty układ graficzny do ich wpisywania. Mamy nadzieję, że kalendarz parafialny 2017, będzie cieszył nie mniejszym powodzeniem. Może stanie się również miłym upominkiem dla dalszej rodziny lub sympatyków naszej parafii? Kolportaż za dowolną ofiarę przewidujemy na kolejne niedziele, począwszy od 11 września do wyczerpania nakładu :) 

Wtorek
02 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Anna, Hubert, Jadwiga i Leon, Barbara oraz zmarl z rodziny Skiepków
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Andrzej Staszak (2. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: Z okazji urodzin Adama - w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku