Licznik odwiedzin: 09627425
To nie jest reklamówka!
To nie jest reklamówka!
2017-02-05

   Przed ponad tygodniem przyszedł do plebanii jeden z naszych parafian, który podzielił się spostrzeżeniem na temat znajdującego się przy ul. Piotrkowskiej Bistro „Knedelek\". Mój gość, emeryt, który zmuszony jest niejednokrotnie przygotowywać obiad dla samego siebie, powiedział, że często po prostu się nie chce. A przecież dobrze jest choćby dwa - trzy razy w tygodniu ciepły i dobry obiad zjeść. Powiedział, że w „Knedelku\" można to zrobić całkiem smacznie i niedrogo. Mało tego - właściciel wspomnianego Bistro przewidział też Abonament dla seniorów z gratisowym dowozem. Mój rozmówca zastrzegał się, że nie ma żadnego interesu w reklamowaniu wspomnianego zakładu, ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wiele jest w naszej parafii osób starszych i chorych, dla których ta informacja mogłaby okazać się bardzo przydatną. Kucharzom z „Knedelka\" wystawia jak najlepsze świadectwo, a przy tym twierdzi, że jest niedrogo.

   Jeśli ktoś chciałby zweryfikować tę informację i przekonać się - być może skorzystać z podanej propozycji - podajemy dane kontaktowe: Bistro „Knedelek\" ul. Piotrkowska 5, tel. 530 230035; www.bistroknedelek.pl oraz kontakt@bistroknedelek.pl. 

Sobota
19 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne dary dla Gertrudy w dniu urodzin
18:00 - Msza św.
Intencja: + Henryk Rychert (z okazji imienin)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku