Licznik odwiedzin: 12743084
To nie jest reklamówka!
To nie jest reklamówka!
2017-02-05

   Przed ponad tygodniem przyszedł do plebanii jeden z naszych parafian, który podzielił się spostrzeżeniem na temat znajdującego się przy ul. Piotrkowskiej Bistro „Knedelek\". Mój gość, emeryt, który zmuszony jest niejednokrotnie przygotowywać obiad dla samego siebie, powiedział, że często po prostu się nie chce. A przecież dobrze jest choćby dwa - trzy razy w tygodniu ciepły i dobry obiad zjeść. Powiedział, że w „Knedelku\" można to zrobić całkiem smacznie i niedrogo. Mało tego - właściciel wspomnianego Bistro przewidział też Abonament dla seniorów z gratisowym dowozem. Mój rozmówca zastrzegał się, że nie ma żadnego interesu w reklamowaniu wspomnianego zakładu, ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wiele jest w naszej parafii osób starszych i chorych, dla których ta informacja mogłaby okazać się bardzo przydatną. Kucharzom z „Knedelka\" wystawia jak najlepsze świadectwo, a przy tym twierdzi, że jest niedrogo.

   Jeśli ktoś chciałby zweryfikować tę informację i przekonać się - być może skorzystać z podanej propozycji - podajemy dane kontaktowe: Bistro „Knedelek\" ul. Piotrkowska 5, tel. 530 230035; www.bistroknedelek.pl oraz kontakt@bistroknedelek.pl. 

Niedziela
28 lutego 2021
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za powrót do zdrowia Andrzeja
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: ++ Matka Hildegarda i Franciszek Kroll
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, światło Ducha Świętego oraz wiarę i miłość w rodzinie z okazji 45. rocznicy ślubu Kazimierza i Reginy
12:15 - Msza św.
Intencja: + Jerzy Kur (z okazji urodzin)
Intencja: ++ Wanda i Teodor Milewscy (31. r. śm. Teodora) oraz Maria Daniszewska
17:00 - Gorzkie Żale
18:00 - Msza św.
Intencja: + Piotr Puzdrowski (1. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku