Licznik odwiedzin: 12759641
Któż jak Bóg? - rekolekcje ewangelizacyjne
Któż jak Bóg? - rekolekcje ewangelizacyjne
2017-03-05

 Już w przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii nietypowe rekolekcje, które poprowadzi dla nas pan Lech Dokowicz, człowiek mocno zaangażowany w dzieło Nowej Ewangelizacji, producent filmowy i reżyser. Prywatnie - mąż i ojcem piątki dzieci. Przez wiele lat, mieszkając w Niemczech, związany był ze sceną muzyki techno. Współorganizował wiele znaczących imprez tego środowiska.

   Momentem przełomowym w jego życiu była chwila nawrócenia, gdy w całej prawdzie zobaczył powiązania sceny techno ze środowiskiem okultystycznym i satanistycznym. Wstrząs, jaki spowodowała gwałtowna interwencja Boża w jego życiu, zapoczątkował bardzo głęboki proces nawrócenia p. Dokowicza oraz jego mocne zaangażowanie się w ukazywanie duchowych zagrożeń współczesnego człowieka.   Trzydniowe rekolekcje, na które zapraszamy, odbywać się będą w rytmie: Msza święta, multimedialna konferencja i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

   Pierwszy dzień poświęcony będzie walce duchowej w przestrzeni pierwszego przykazania. Świadectwo życia pana Dokowicza, poprzedzi prezentację multimedialną, mającą między innymi ukazać niebezpieczeństwa sceny techno. Po niej przewidziana jest adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem oraz modlitwa do Pana Jezusa o uwolnienie z wszelkiego rodzaju zniewoleń.

   Drugi dzień poświęcony będzie walce duchowej w przestrzeni szóstego  przykazania. Tu także przewidziana jest prezentacja multimedialna ukazująca istniejące niebezpieczeństwa w tym zakresie, również w przestrzeni mediów, reklamy. Tego dnia znów będzie okazja do adorowania Pana Jezusa.   

   Trzeci dzień rekolekcji dotyczyć będzie roli Ducha Świętego w życiu indywidualnym i wspólnoty Kościoła.

   Zabezpieczmy ten czas dla Boga. Nie zmarnujmy kolejnej szansy. 

Środa
03 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencjach nowennowych
Intencja: ++ Gertruda i Franciszek Perszowscy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku