Licznik odwiedzin: 12747838
W drodze
W drodze
ks. Krzysztof
2017-06-18

 Minął już tydzień od naszej kolejnej parafialnej pielgrzymki do Wejherowa na odpust Trójcy Świętej. W tym roku, w sobotę, na szlak wyruszyło 80 osób, a wróciło 50. Zaznaczyć trzeba, że nie oznacza to, że niektórzy odpali. Po prostu są osoby, które mogą bądź decydują się pielgrzymować w jeden dzień. I w tym roku było to szczególnie widoczne, bo jedynie około 10 osób postano-wiło iść dwa dni. Bardzo nas cieszy za to fakt, że około 25 osób zdecydowało się pójść na pielgrzymkę po raz pierwszy. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy podjęli się tego trudu, szczególnie dzieciom i młodzieży. Dużym wsparciem i pomocą było również zaangażowanie wielu osób: kierujących ruchem, ekipie muzycznej, kierowców samochodów, noszących feretron, krzyż, znak pielgrzymki czy nagłośnienie. Dziękujemy też paniom, które podobnie jak w ubiegłym roku przygotowały dla nas ciepłą zupę - z tą różnicą, że w tym roku zarówno na sobotę jak i na niedzielę.

    Tegoroczna pielgrzymka za nami. Bogu dziękujemy za całe dobro, którego doświadczyliśmy i każdą osobę, która mogła razem z nami wędrować. Mimo, że na kolejną parafialną pieszą pielgrzymkę trzeba będzie czekać kolejny rok, wciąż pozostajemy w drodze, jaką jest nasze życie. Niech Pan Bóg pomaga nam je dobrze wykorzystać i przeżyć.

Niedziela
28 lutego 2021
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za powrót do zdrowia Andrzeja
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: ++ Matka Hildegarda i Franciszek Kroll
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, światło Ducha Świętego oraz wiarę i miłość w rodzinie z okazji 45. rocznicy ślubu Kazimierza i Reginy
12:15 - Msza św.
Intencja: + Jerzy Kur (z okazji urodzin)
Intencja: ++ Wanda i Teodor Milewscy (31. r. śm. Teodora) oraz Maria Daniszewska
17:00 - Gorzkie Żale
18:00 - Msza św.
Intencja: + Piotr Puzdrowski (1. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku