Licznik odwiedzin: 09630253
Spotkanie Rady Duszpasterskiej
Spotkanie Rady Duszpasterskiej
2017-09-24

 W miniony wtorek na pierwszym powakacyjnym spotkaniu zebrała się nasza Rada Duszpasterska.

      Krótkie sprawozdanie z wakacyjnej działalności odtworzyło to posiedzenie i okazało się, że oprócz czterech jednodniowych wyjazdów dzieci, o których powszechnie wiadomo, a których przejazdy finansowane były z budżetu PZ Caritas oraz niezależnego tygodniowego wyjazdu w góry, nasz Caritas wysłał jeszcze kilka osób na wypoczynek organizowany przez diecezjalną Caritas.

   W kolejnym punkcie przypomniano jedynie o spotkaniu z p. Jackiem Pulikowskim, które stało się możliwe u nas nieco z zaskoczenia.

   W związku ze zbliżającym się miesiącem październikiem zdecydowano, że godziny modlitw różańcowych pozostaną takie jak poprzednio, tzn. przed poranną Mszą św. (jak w każdy dzień powszedni przez cały rok) tę modlitwę odmawiać będą członkowie Żywego Różańca, a w formie nabożeństwa dzieci spotykać się będą o godz. 17.00 zaś młodzież i dorosłych zapraszać będziemy po Mszy św. wieczornej.

   Wiele czasu poświęcono przedsięwzięciu pn. Różaniec do granic, w którym nasza świątynia będzie jednym z kościołów stacyjnych, do którego przyjadą ludzie z głębi kraju. Wiązać się to będzie z koniecznością zaangażowania wielu z nas, o czym traktuje zresztą dzisiejsze kazanie, a bardziej szczegółowe informacje zawrzemy w przyszłotygodniowym biuletynie.

   Rozmawiano też o parafialnej pielgrzymce do Piaśnicy, Swarzewa i Żarnowca oraz zbliżającym się odpuście i Przeglądzie Teatrów Kurtyna

Niedziela
20 stycznia 2019
Okres kolędowy
7:30 - Msza św.
Intencja: + Mąż Arkadiusz
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: O zdrowie i pomyślność dla Czesławy
12:15 - Msza św.
Intencja: W 20. r. śmierci Heleny o zbawienie dla niej, jej męża Andrzeja i wszystkich zmarłych z ich rodzin
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice: Jadwiga i Wawrzyniec - z podziękowaniem za dar życia i o błogosławieństwo Boże dla Jubilatki

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku