Licznik odwiedzin: 09630262
Turniej PIŁKA NOŻNA RODZINNA
Turniej PIŁKA NOŻNA RODZINNA
Waldemar Zadorożny
2018-05-13

Każdy rodzaj sportu niesie z sobąbogaty skarbiec wartości,które zawsze trzeba sobie uświadamiać,aby móc je urzeczywistniać. Jan Paweł II

31 maja 2018 r.Festyn Parafialny w Gdyni - Małym Kacku

   Harmonijny rozwój dzieci w dużym stopniu zależy od obecności rodzica - kibicowania, wsparcia miłości, bliskości i tak zwanego baraszkowania. Aktywność fizyczna z dzieckiem wpływa na jego wszechstronny rozwój, w tym budowanie poczucia bezpieczeństwa, a dzięki temu na zdolności dzieci do twórczego działania np. chęci uczenia się.

    Już po raz drugi zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju Piłki Nożnej Rodzinnej na Festynie Parafialnym, Drużyna może się składać z dowolnej liczby osób w dowolnym wieku. Rodzinna Piłka Nożna ma swoje nie pisane reguły - dorośli pozwalają się faulować, a sędzia często się myli na rzecz naj-młodszych zawodników - ale oczywiście zawsze ma rację dla dobrej zabawy i frajdy. Chodzi o wspólną grę rodziców z dziećmi w jednej drużynie, aktywne spędzenie popołudnia pełnego sportowych wrażeń i niezapomnianych emocji.

    Oprócz tych oczywistych korzyści każda Rodzina - Drużyna ma okazję do za-prezentowania siebie - bo każda Rodzina to Wielki Sukces. Dlatego dla każdego, kto weźmie udział w turnieju zapewniamy nagrodę - Rejs Smoczą Łodzią. Warunki udziału i regulamin turnieju są dostępne  na stronie www.futbolrodzinny.pl.

  Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod nr telefonu 509-611-795. 

Niedziela
20 stycznia 2019
Okres kolędowy
7:30 - Msza św.
Intencja: + Mąż Arkadiusz
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: O zdrowie i pomyślność dla Czesławy
12:15 - Msza św.
Intencja: W 20. r. śmierci Heleny o zbawienie dla niej, jej męża Andrzeja i wszystkich zmarłych z ich rodzin
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice: Jadwiga i Wawrzyniec - z podziękowaniem za dar życia i o błogosławieństwo Boże dla Jubilatki

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku