Licznik odwiedzin: 12733361
Festyn w liczbach
Festyn w liczbach
A. A. Kamińscy
2018-06-03

   Kolejny festyn parafialny za nami i po raz kolejny wspólnymi siłami zebraliśmy środki na sfinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci z naszej parafii. Ofiarność nas wszystkich, po odliczeniu kosztów przygotowania festynu, zamknęła się w kwocie 7458 zł. Serdecznie dziękujemy za ten dar serca, poświęcony czas i zaangażowanie tak wielu osób. Samych wolontariuszy obsługujących poszczególne stanowiska było aż 56! Do tego Panowie zaangażowani przy ustawianiu i składaniu sceny, namiotów, krzeseł, panie, które upiekły ciasta oraz mnóstwo anonimowych osób, które przyniosły różne przedmioty, książki, ubrania - by przysłużyły się tej idei oraz kolejnym właścicielom. Sprzedano blisko 1300 kuponów konkursowych.

    Nie można pominąć wyrobów gastronomicznych, które cieszyły się dużym uznaniem, a w których przygotowanie włożono wiele serca. 60 l. grochówki, 30 kg bigosu, krocie domowego smalcu, kilometry kiełbasek i waty cukrowej - nie do policzenia. Tak samo jak nie do oszacowania jest strumień powstałego dobra. Każdy dając troszkę - na miarę własnego talentu i możliwości - przyczynił się do realizacji tego spotkania w czasie zaledwie czterech tygodni.

   Wierzymy, że w kolejnych latach, następne osoby odkryją radość wspólnego działania i będzie nas jeszcze więcej. Wszystkim zaangażowanym, tym którzy po raz pierwszy byli z nami, i doświadczonym wolontariuszom, osobom umilającym nam czas na scenie i oczywiście sponsorom oraz firmom wspierającym w każdym aspekcie nasz festyn - z całego serca Bóg zapłać! 

Czwartek
25 lutego 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: + Regina Głogowska (miesiąc po śmierci)
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Henryk Cyman i zmarli z rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku