Licznik odwiedzin: 23521171
Nasi ministranci zwyciężają
2020-10-18

Z inicjatywy Diecezjalnego Duszpasterza Służby Liturgicznej, ks. Piotra Beleckiego, trwa diecezjalny turniej piłki nożnej tej wspólnoty. Bierze w nim udział również drużyna naszych ministrantów i lektorów. Przed dwoma tygodniami grali oni mecz z drużyną parafii św. Andrzeja Boboli, w którym przegrali pierwszą połowę 0:3, ale ostateczny wynik ustalili na 6:4.

We wczorajszej rozgrywce z LSO Parafii św. Polikarpa z Gdańska - Osowy jeszcze lepiej się popisali odnosząc zwycięstwo na poziomie 6:0 (1:0 w pierwszej połowie). Jesteśmy dumni i czekamy na kolejne zwycięstwa.