Licznik odwiedzin: 12949499
Jak dobrze mieć rodzinę...
Jak dobrze mieć rodzinę...
2021-03-13

    W tym wypadku chodzi konkretnie o rodzinę parafialną. Jak to dobrze, że mamy w niej różnych fachowców! Od pewnego czasu jeden z naszych parafiansystematycznie naprawia reflektorki oświetlające stacje Drogi Krzyżowej, dostarczając po trzy sztuki i zabierając wymienione. Chodzi o ujednolicenie promienia i barwy świecenia dla wszystkich.

   Z kolei wczoraj pan hydraulik przyniósł i zamontował nową baterię do umywalki znajdującej się w zakrystii. W związku zaś z defektem przekazu obrazu z komputera pani Organistki do rzutnika w prezbiterium, kto inny przygotował komputer poleasingowy, który z kolei kto inny próbował wczoraj skonfigurować i stworzyć inne połączenie obu urządzeń. W chwili pisania tej notatki efekt jeszcze nie był znany, ale wdzięczni jesteśmy ogromnie. Wszystkim.     

Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku