Licznik odwiedzin: 12951119
Upiększanie naszej świątyni
Upiększanie naszej świątyni
2010-10-10

To z pewnością potrwać musi jeszcze kilka lat. Ale na ten czas, głównie dzięki kolektom (przede wszystkim inwestycyjnym) oraz fizycznej pracy kilkunastu panów, angażujących się w prace remontowe przed wejściem malarzy, możemy powiedzieć, że jest nieźle.

W minioną sobotę znów zebrała się ekipa, która tak energicznie zabrała się do pracy, że zabrakło kabla - tak mniej więcej 300 m... Trzeba też było położyć nowy przewód mikrofonowy od zakrystii na chór. Lepiej jednak robić to przewidująco i od razu dwie linie położyć (na wypadek, gdyby pani organistka śpiewać miała z drugim kantorem). To jednak nie wszystko. Jeden z panów, który w poprzednich latach wykonywał tu niejedną pracę tego typu powiedział, że stan naszych organów od dawna jest taki, że w każdej chwili mogą zamilknąć. A w związku z tym trzeba przewidzieć jeszcze jeden kabel, którym ewentualnie można by dostarczać sygnał organów elektronicznych z chóru do wzmacniacza... Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale przygotować się trzeba. W sumie więc mikrofonowego kabla ułożono 200 m...

  W związku z tym, że od jutra z Mszami porannymi schodzimy do kaplicy adoracji, potrzeba nam było małego ołtarza. W ekspresowym tempie wykonał go jeden z parafialnych stolarzy. Bóg zapłać! 

Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku