Licznik odwiedzin: 18026767
Koło misyjne w natarciu
Koło misyjne w natarciu
Agnieszka Krefta
2021-06-06

   Nasze Parafialne Koło Misyjne przesłało tym dzieciom w prezencie pamiątki I Komunii Św, figurki św. Tereski od Dzieciątka Jezus oraz karton słodyczy dla wszystkich dzieci z domu dziecka w tamtejszej parafii. Ks. Piotr, z wdzięcznym sercem, przesyła pozdrowienia i błogosławieństwo dla naszego Koła Misyjnego oraz dla wszystkich parafian.

   To jednak nie koniec pomocy na tym kierunku. Od dziś rozpoczyna się, zapowiadana wcześniej, akcja zbierania przyborów szkolnych, środków czystości, higienicznych oraz długoterminowej żywności. Można to będzie składać do oznaczonego kosza ustawionego w kościele przy ostatniej ławce.   

    Charakter bardziej uniwersalny ma zbiórka zużytych baterii. Jest ich w naszych domach coraz więcej, a zebrane w większej ilości, mogą przełożyć się na wymierną pomoc materialną dla misji. Na razie w kruchcie kościoła, obok skrzyni na plastikowe zakrętki, stoi karton na baterie. Być może z czasem  i dla nich znajdzie się jakiś lepszy pojemnik... Tymczasem zachęcamy do włączenia się w zaproponowane akcje. 

Czwartek
07 grudnia 2023
Adwent
6:30 - Msza święta roratnia
Intencja: + Halina Kurzawa (greg. 7.)
18:00 - Msza święta
Intencja: ++ Mama Bogumiła (8. r. śm.) i zmarli z rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku