Licznik odwiedzin: 10030198
Coraz lepiej to wygląda
Coraz lepiej to wygląda
2010-10-17

Malowanie wreszcie rozpoczęte, ale zanim się zaczęło wiele godzin poświęcili nasi Parafianie, którym niechaj Pan Bóg wynagrodzi. 

Najpierw było to układanie kabli pod przyszłe punkty świetlne i nowe gniazda. Następnie łatanie powstałych dziur, szlify,  poprawki i... okazuje się, że zawsze jeszcze coś można było zrobić inaczej lub dodatkowo. Po wielu, wielu wieczornych i nocnych godzinach, gdy aż żal nieraz było tych przybywających do kościoła wprost z pracy mężczyzn, dzieło zostało wykonane. Klamka zapadła. Teraz farba jest już na części ścian i... No właśnie - kolory są konkretne, a gusta różne... Jednym będzie się podobało, innym zaś zupełnie nie. Tu z pewnością nie da się wszystkich zadowolić. Pocieszające jest jednak to, że obecne kolory trochę optycznie ocieplą kościół.
   Inne radosne wydarzenia miały miejsce wczoraj poza świątynią - grupa naszych ofiarnych Parafian w ciągu pół dnia przekopała rów i ułożyła nową instalację wodną na odpowiedniej głębokości, by już rury zimą nie zamarzały i by woda była w kościele również zimą. Dzięki Bogu, że udało się przed zimą!

Wtorek
21 maja 2019
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: + Krzysztof Bąkowski (greg. 21.)
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Halina Olszewska (3. r. śm.), Stanisław, Eugeniusz i Gabriel

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku