Licznik odwiedzin: 16551570
Powakacyjne propozycje
Powakacyjne propozycje
2021-10-03

   Dla grup formacyjnych rozpoczął się kolejny rok pracy. Wśród tych, którzy zapraszają do swego grona znajduje się między innymi Wspólnota Betania, utworzona po pierwszym kursie Alpha (odbywającego się w naszej Parafii w 2016 r.) czyli cyklu 10 spotkań, które dotyczą fundamentów wiary chrześcijańskiej. Z pragnienia dalszego pogłębiania wiary we wspólnocie zrodziła się Betania. Jest to wspólnota o charakterze formacyjno - modlitewnym. Spotkania w jej gronie odbywają się co dwa tygodnie. Rozpoczynają się one modlitwą i uwielbieniem Pana Boga. Jest tam miejsce na rozważanie fragmentów Pisma Świętego, adorację, ale także na zgłębianie tajemnic wiary z wybranych podręczników czy papieskich homilii. Nie ma w tej grupie granic wieku, płci czy pasji. Łączy ich Pan Jezus i chęć odkrywania Jego obecności w spotkaniu z drugim człowiekiem.

   By dołączyć do grupy wystarczy kontakt: betania_kack@googlegroups.com

   Kolejną grupą otwartą na nowych członków jest Koło Misyjne. Póki co nie ma tam regularnych spotkań. Określić by je można raczej jako zadaniowe. Tych jednak przybywa (i to bardzo ciekawych!), ale brak mocy przerobowych. Wszyscy powinniśmy się czuć odpowiedzialni za misje, dlatego chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres mkack@diecezjagdansk.pl

   Młodzi, ambitni animatorzy Ruchu Światło - Życie (oazy) po czasie przestoju, wywołanym między innymi lockdownem, ostro biorą się do pracy i zamierzają - od teraz - organizować spotkania dla swoich rówieśników, by dać im okazję przeżycia tego, czego sami mieli okazję doświadczyć - choćby podczas wakacyjnych rekolekcji. Kontakt (na razie) na adres parafialny (powyżej). 

Czwartek
30 marca 2023
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Adrianna Pek i Regina Ziewiec
18:00 - Msza św.
Intencja: + Zenon Grzybowski (greg. 30.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku