Licznik odwiedzin: 25767493
Przygotowania do festynu
Przygotowania do festynu
2023-05-21

   Co prawda, we czwartek znów spotkają się osoby,   zaangażowane w przygotowanie kolejnego festynu parafialnego, ale pewne ustalenia zapadły już poprzednio i część zadań została zrealizowana przez odpowiedzialnych za poszczególne stanowiska festnynowe. Zgromadzono już sporo fantów na loterię, zamówiono odpowiednią ilość kiełbasek, napojów, naczyń jednorazowych itd. Grupa organizująca zabawy dla dzieci zdołała już zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęty oraz drobne nagrody za udział w zawodach i zabawach.
   To jednak jeszcze nie wszystko. Czwartkowe spotkanie odpowie zapewne na szereg pytań, dotyczących chociażby ilości zgłoszonych ciast do kącika gastronomicznego, brakującej części bigosu, smalcu, ogórków, gofrów i tego, do czego zdołaliśmy się już przyzwyczaić podczas poprzednich festynów. Ten jednak musi być nieco inny, ponieważ jest to uroczystość związana z dziewięćdziesięcioleciem naszej wspólnoty. Dlatego przewidziana została między innymi wystawa zdjęć, ilustrujących rozmaite działania w naszej wspólnocie - zarówno te o charakterze duszpasterskim jak i czysto przyziemnym, materialnym. Podczas festynu będzie też okazja do podzielenia się wspomnieniami z minionych lat, a zwłaszcza tych działań, które ożywiały naszą wspólnotę.
   Jeśli wśród czytelników niniejszej gazetki znajdzie się ktoś z innymi pomysłami, a przede wszystkim chęcią do działania - zapraszamy we czwartek.

Środa
19 czerwca 2024
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: + Andrzej Dymitrów (greg. 19.)
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencjach nowennowych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku