Licznik odwiedzin: 17974248
Renowacje i modernizacje
Renowacje i modernizacje
2023-09-03

   Dzięki pomocy panów znających się na rzeczy, w minionym tygodniu poszerzona została brama wjazdowa na teren plebanii. Po rozciągnięciu wykopów pod Katolickie Centrum Kultury, ta droga stała się jedyną możliwą trasą dostarczania ciężkich elementów i materiałów budowlanych. Wykorzystując jedno skrzydło bramy wjazdowej przy ul. Bpa Szlagi, które zostało zdjęte wcześniej przez ekipę budowlaną, rozcięli je na połowę i dospawali do istniejących dwóch skrzydeł bramy od strony ul. Halickiej. Dzięki temu samochody z długimi naczepami już mogły wjechać pod dźwig budowlany, dostarczając budowlańcom potrzebny materiał.

   Natomiast w salkach pod plebanią wymieniona została klamka wraz z szyldami, które to - z powodu najczęstszego ich używania - zdołały się już mocno sfatygować. Pan, który tego dokonał, zmienił przy okazji wkładkę do zamka, co zaskutkuje koniecznością wymiany kluczy. Osoby, które posiadały stary klucz mogą go wymienić na nowy w Biurze Parafialnym.

   Pan stolarz wykonał stolik na dary, ustawiony przy ołtarzu oraz zamontował zamki w komodzie salki Legionu Maryi.    Wszystkim Panom składamy serdeczne Bóg zapłać.    

 

 

Środa
29 listopada 2023
Okres zwykły - Kurtyna
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Franciszek i Sławomir Adamczak
17:30 - Msza św.
Intencja: W intencjach nowennowych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku