Licznik odwiedzin: 12757733
Ferie w parafii
Ferie w parafii
2011-01-30

Wiadomo, że z utęsknieniem wszystkie dzieci czekają na ferie. Ich czas wolny staje się jednak niekiedy utrapieniem rodziców, którzy nie zawsze są w stanie zająć pociechy we własnym domu.

Dzięki jednak ofiarności pań (nie tylko nauczycielek) stało się możliwym zapewnienie kilkudziesięciu dzieciom ciekawych zajęć w salkach parafialnych. Od poniedziałku do piątku liczba dzieci wahała się w granicach 29-34. Pomysłowość pań z tzw. zespołu wychowawczego sprawiła, że dzieci radośnie spędzały ten czas. A było warto, bo w tym czasie zorganizowano dwie wycieczki: do "Domu Abrahama" gdzie dzieci poznały zwyczaje karnawa- łowe na Kaszubach i wykonywały maski. Były też w Centrum Hevelianum na obchodach 400-lecia urodzin Heweliusza. Na miejscu zaś były rozmaite gry i zabawy, głośne czytanie książek, nauka śpiewu, filmy, lepienie faworków, praca z masą solną, origami i inne. Miejmy nadzieję, że nie był to ostatni raz.

Wtorek
02 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Anna, Hubert, Jadwiga i Leon, Barbara oraz zmarl z rodziny Skiepków
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Andrzej Staszak (2. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: Z okazji urodzin Adama - w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku