Licznik odwiedzin: 10040804
Odnowiona zakrystia i przedsionek
Odnowiona zakrystia i przedsionek
2011-05-22

Zgodnie z ustaleniami Rady Ekonomicznej w tym roku nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na wymalowanie pozostałej części kościoła. W tym roku - jeśli Pan Bóg pozwoli - ograniczymy się do wyrównania posadzki w kościele.

Te prace przewidziane są na sierpień. Tymczasem jednak można po trosze odnawiać to, co nie wymaga strasznie dużych nakładów. W tym tygodniu udało się więc pomalować zakrystię i przedsionek kościoła. W zakrystii ponadto zamontowano nowe lampy w miejsce podstarzałych świetlówek. Nowe działają na podobnej zasadzie, ale są bardziej energooszczędne i estetyczne. W przedsionku natomiast zamontowano dwie lampy kierunkowe, aby można bardziej wyakcentować ścianę z krzyżem i tablicami poświęconymi śp. ks. Rompie oraz biskupowi pelplińskiemu ks. prof. Janowi Bernardowi Szladze. Bardziej widoczne będą też dzięki temu ogłoszenia i plakaty umieszczane na drzwiach wejściowych.

Piątek
24 maja 2019
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Marek Szczykno (1. r. śm.), Łukasz Kielak, Irena Kulas, Andrzej Kulas, Feliks Kulas, Elżbieta Pełka i Adela Szczykno
18:00 - Msza św.
Intencja: + Krzysztof Bąkowski (greg. 24.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku