Licznik odwiedzin: 09627199
Jeszcze raz deszczowe studnie
Jeszcze raz deszczowe studnie
2011-06-19

W sobotę 11 czerwca, mimo że do pracy stawiła się liczna grupa nie tylko panów, mimo że był niezawodny pan Paweł z koparką, zabrakło jednak czasu na wkopanie wszystkich studni wokół kościoła. Wówczas wkopano cztery najistotniejsze, bo zbierające wodę z głównego dachu kościoła. Jednak już w poniedziałkowy poranek obok operatora z koparką stanęło do pracy jeszcze trzech panów i jedna pani.

Efektem ich kilkugodzinnej pracy było wkopanie pozostałych dwóch studzien od strony południowej, których zadaniem będzie gromadzenie wody z niskiego, niewielkiego dachu nad obiema zakrystiami.
   Teraz pozostaje nam jeszcze podłączyć rynny do istniejących studzien przez położone już rury. Należy jedynie poczekać aż zwiąże beton na dnie wykonanych zbiorników.
   W piątek otrzymaliśmy też w darze syfony rynnowe, przez które deszczówka przepływać będzie do wykonanych zbiorników. Serdeczne Bóg zapłać!

Sobota
19 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne dary dla Gertrudy w dniu urodzin
18:00 - Msza św.
Intencja: + Henryk Rychert (z okazji imienin)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku