Licznik odwiedzin: 12970157
Jeszcze raz deszczowe studnie
Jeszcze raz deszczowe studnie
2011-06-19

W sobotę 11 czerwca, mimo że do pracy stawiła się liczna grupa nie tylko panów, mimo że był niezawodny pan Paweł z koparką, zabrakło jednak czasu na wkopanie wszystkich studni wokół kościoła. Wówczas wkopano cztery najistotniejsze, bo zbierające wodę z głównego dachu kościoła. Jednak już w poniedziałkowy poranek obok operatora z koparką stanęło do pracy jeszcze trzech panów i jedna pani.

Efektem ich kilkugodzinnej pracy było wkopanie pozostałych dwóch studzien od strony południowej, których zadaniem będzie gromadzenie wody z niskiego, niewielkiego dachu nad obiema zakrystiami.
   Teraz pozostaje nam jeszcze podłączyć rynny do istniejących studzien przez położone już rury. Należy jedynie poczekać aż zwiąże beton na dnie wykonanych zbiorników.
   W piątek otrzymaliśmy też w darze syfony rynnowe, przez które deszczówka przepływać będzie do wykonanych zbiorników. Serdeczne Bóg zapłać!

Niedziela
18 kwietnia 2021
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za 45 lat małżeństwa Teresy i Zenona, z prośbą o dalsze łaski Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: ++ Rodzice: Wanda i Brunon (26. r. śm.), Bracia: Stefan i Brunon oraz rodzice chrzestni
Intencja: + Marian Wojciechowski (greg. 15.)
12:15 - Msza św.
Intencja: +Edward Sawicki (18. r. śm.)
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Antonina i Feliks Miiller, Józef Górski oraz Stefan Twardosz

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku