Licznik odwiedzin: 09946161
Więcej miedzi w ścianach
Więcej miedzi w ścianach
2011-09-11

No, nie tylko w ścianach, bo od kilku tygodni również w podłodze naszego kościoła. Teraz jednak trzeba było nowe obwody elektryczne i nagłośnieniowe wprowadzić w pobliże szafy rozdzielczej. Jeden z panów elektryków poświęcił na to kilka wieczorów, dwukrotnie cieszył się pomocą innych panów. Jesteśmy im bardzo wdzięczni. 

Co prawda trzeba było na nowo wkuć się we fragment już pomalo-wanej ściany, ale to lepsze niż - jak pierwotnie zakładano - wyjście z wiązką przewodów na zewnątrz kościoła i wprowadzenie ich stamtąd ponownie do wnętrza, w pobliże rozdzielni.
   Przy okazji wkuto nowe przewody nagłośnieniowe w filary, jako że nowe nagłośnienie w kościele zostało zainstalowane na starej instalacji. Uszkodznie jej w przyszłości spowodowałoby konieczność rozkuwania ścian i filarów, (które zamierzamy pomalować w przyszłym roku) lub podłóg, które najdalej za trzy lata winny zostać przykryte jakąś płytką.
   Zdemontowano też starą, żeliwną mini-rozdzielnię, ulokowaną pod chórem. Dzięki nowemu rozkładowi instalacji wystarcza tam już zwykła puszka rozdzielcza.
   Pozostaje w najbliższym czasie zamontować nową szafę rozdzielczą, wypiąć stare przewody, wpiąć nowe, z nowymi zabezpieczeniami oraz zamontować gniazda w miejscach do tego przewidzianych.

Niedziela
21 kwietnia 2019
Wielkanoc
6:00 - Rezurekcja
Intencja: Za Parafian
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: ++ Rodzice: Irena (14. r. śm.) i Juliusz oraz zmarli z rodzin Rosickich i Kupc
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z okazji imienin Agnieszki - prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Agnieszki i Andrzeja
12:15 - Msza św.
Intencja: + Zbigniew (3. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: ++ Halina, Stanisław Nastrożni oraz Rodzice z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, o światło Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny - z okazji urodzin Reginy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku