Licznik odwiedzin: 12754801
Nasze roraty
Nasze roraty
2011-12-11
Całkiem dobrze wypadają też dorośli: zwykle jest ich około 80-90 osób (w sobotę też było nieco mniej...). Zdecydowanie gorzej przedstawia się uczestnictwo młodzieży, a przecież ze względu na nich czas rozpoczęcia rorat został przyśpieszony o 15 minut. Może to dla nich jeszcze zbyt późno? Całkiem możliwe, że w obecnej sytuacji spóźnialiby się do szkoły. Czyżby w następnym roku trzeba jeszcze przyśpieszyć godzinę rozpoczęcia rorat?

   Trzeba uczciwie powiedzieć, że wolnych miejsc w kościele jest jeszcze całkiem sporo. Może więc ten rodzaj ofiary podejmą również ci, którzy do tej pory jeszcze w roratach nie uczestniczyli? Tym niemniej wdzięczni jesteśmy wszystkim, którzy swoją obecnością w kościele w adwentowe poranki dają świadectwo umiłowania Boga.
   Dziękujemy też serdecznie Paniom, które każdego ranka przygotowują dzieciom uczestniczącym w roratach ciepłe mleko z płatkami - takie mini-śniadanko przed szkołą. Przed kilkoma dniami pojawił się też pewien parafianin, który dostarczył nam jednorazowe kubki, podstawki oraz ciasteczka, soczki i wodę mineralną - z przeznaczeniem dla dzieci czy ewentualnie młodzieży przebywającej w salce czy też goszczonej u nas. Serdeczne Bóg zapłać!

Poniedziałek
01 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: O powrót na łono Kościoła tych, którzy się pogubili
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Stefan Drobot (6. r. śm.) oraz Natalia i Józef
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Sebastiana z okazji urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku