Licznik odwiedzin: 16516920
Kandydaci do bierzmowania na rekolekcjach
Kandydaci do bierzmowania na rekolekcjach
2011-12-11

Ostatecznie spośród 29 osób udział w tym przedsięwzięciu wzięło zaledwie 12. No, może to jakiś dobry prognostyk - Pan Jezus również z taką liczbą rozpoczynał... Choć tak po ludzku szkoda. Zdaje się, że i niektórzy rodzice nie okazali się tu pomocni, zbyt poważnie traktując wymówki swoich dzieci i tłumacząc je niekiedy "kilkuwarstwowo".
   Tymczasem już wiadomo, że atmosfera tego konkretnego spotkania jest bardzo dobra - wiadomo, że ludziom młodym wystarcza czasem bardzo niewiele, gdy są choćby kawałek od domu i we własnym gronie. Gdy zaś dodatkowo jest to czas poświęcony na modlitwę, śpiew i życzliwe rozmowy - to tylko korzyść wielka z tego wyniknąć może.
   Dziękujemy więc tym, którzy się zdecydowali, no i oczywiście ks. Łukaszowi, który całe przedsięwzięcie wziął na siebie i jeszcze w dzisiejsze przedpołudnie pracowicie je realizuje. Wypada jedynie prosić Boga o bogaty plon tego zasiewu.

Piątek
24 marca 2023
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: + Zenon Grzybowski (greg. 24.)
17:00 - Droga Krzyżowa dla dzieci
18:00 - Msza św.
Intencja: Z plazko 80. urodzin mamy - z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia dla Niej i całej rodziny
18:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku