Licznik odwiedzin: 09621124
Rady Parafialne
Rady Parafialne
2012-04-01

Rozmawiano również o włamaniu do kościoła w minionym tygodniu i o konieczności przyśpieszenia montażu systemu alarmowego w kościele. Była też mowa o bliskim już terminie I Komunii św. i bierzmowania oraz planowano pielgrzymkę autokarową m.in. na Jasną Górę i do Wadowic. Do tego tematu trzeba będzie wrócić przy następnym spotkaniu.

   W ramach spotkania Rady Ekonomicznej rozmawiano, oczywiście o włamaniu do kościoła i o kwestiach zabezpieczenia go na przyszłość. Wiele czasu pochłonęły rozmowy nt. aktualnego zadłużenia wynikającego z ostatnio wykonywanych prac remontowych. Planując dalsze prace z tym związane, przede wszystkim bliskie już malowanie kościoła i remont organów, radni zgodzili się z koniecznością zaciągnięcia kredytu w SKOK-u na kwotę 20 tys. zł w celu pokrycia bieżących należności oraz idących w ślad za nimi koniecznymi pracami, związanymi choćby z instalacją przyłącza kanalizacyjnego. Zadecydowano też o powołaniu zespołu ds. remontu organów.

Czwartek
17 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Irena (12. r. śm.) i Leonard Stalewscy
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, światło Ducha Świętego i potrzebne dary dla Izabeli w dniu urodzin

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku