Licznik odwiedzin: 12949408
Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Wielkanocna
2013-04-28
 1. Dziś Niedziela Modlitw za Kierowców i wszystkich użytkowników dróg.
 2. Dziękujemy ks. klerykowi Łukaszowi za podzielenie się z nami świadectwem swego powołania.
 3. Wdzięczność naszą kierujemy w stronę kolejnych osób, które troszczą się o naszą świątynię i jej obejście: paniom, które troszczą się o dekoracje kwiatowe wewnątrz oraz państwu, którzy zasadzili kwiaty przed kościołem; panom z Semper Fidelis, którzy wczoraj uprzątnęli gruz budowlany sprzed zakrystii, panu stolarzowi, który naprawił element dekoracji pierwszokomunijnej oraz  panu elektronikowi, który podłączył kolejne dwie kamery w kościele.
 4. W kalendarzu liturgicznym obecnego tygodnia odnajdujemy: jutro święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy; we czwartek - wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła; w piątek - uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski; w sobotę - wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
 5. W piątkową uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski Msze św. odprawiać będziemy w porządku niedzielnym.
 6. We środę rozpocznie się miesiąc maj - czas nabożeństw maryjnych, które odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej, zaś dzieci gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Matki Bożej w dni powszednie o godz. 17.00 zaś w niedziele i święta w ramach Mszy św. dla dzieci.
 7. 1 maja, w drugą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II odbędzie się uroczystość I Komunii św.: dzieci ze SP nr 13 - o godz. 11.00, a ze Szkoły Amerykańskiej o godz. 13.00.
 8. W ramach tzw. Białego Tygodnia dzieci pierwszokomunijne gromadzić się będą do środy włącznie na Mszach św. wieczornych. W piątek i w niedzielę o godz. 11.00.
 9. Pierwszą rocznicę przyjęcia I Komunii św. dzieci będą przeżywały w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.15. W związku z tym zapraszamy ich do spowiedzi jutro od godz. 17.30.
 10. W tym tygodniu przypadają też dni eucharystyczne miesiąca. W I czwartek adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy adoracji odbywać się będzie od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00. Zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach z Chrystusem Eucharystycznym. I piątek przypada w uroczystość Matki Bożej - zachęcamy do przyjęcia Komunii św. w tym dniu. W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Najśw. Maryi Panny, a przed południem odwiedzimy też chorych z Komunią św.
 11. W imieniu PZ "Caritas" prosimy o składanie przedmiotów na fanty, nagrody czy na "pchli targ" w Parafialnym Festynie Rodzinnym przygotowywanym na 23 czerwca.
 12. Wciąż zachęcamy do zapisywania się na wyjazd do Warszawy na Wspólne Uwielbienie Jezusa w mocy Ducha Świętego, które poprowadzi ks. John Baptist Bashobora, uzdrowiciel i egzorcysta. Zapraszamy zwłaszcza ludzi w młodym i średnim wieku. Topnieje liczba wolnych miejsc. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub Biurze Parafialnym.
Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku