Licznik odwiedzin: 12949287
Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna
2010-04-25
 1. Dziś, w  Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy 47. Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Zgodnie z Chrystusowym nakazem prośmy Pana żniwa, aby posłał robotników na swoje żniwo. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne - również z naszej wspólnoty - modlić się będziemy podczas Mszy św. tego tygodnia. Prosimy również o zanoszenie prywatnych modlitw w tej intencji. Tekst modlitwy Jana Pawła II o powołania dołożyliśmy do dzisiejszej gazetki.
 2. Dziś po Mszach św. w ramach akcji „Pola Nadziei” mającej na celu wspomaganie ludzi nieuleczalnie i terminalnie chorych, wolontariusze Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni zbierają środki  finansowe na działalność hospicyjną. Dzięki między innymi ofiarom składanym dziś do puszek chorzy otrzymują  całkowicie bezpłatną opiekę medyczną, pielęgnacyjną , duchową , psychologiczną i socjalną. Za złożone ofiary serdeczne  „Bóg zapłać”. 
 3. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy liturgiczne święto św. Katarzyny ze Sieny, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy.
 4. Chętnych do spotkań w Klubie Seniora zapraszamy we środę na godz. 16.00 do salki pod plebanią.
 5. Wciąż prosimy o odbieranie indeksów katechizacji. Rodziców prosimy o dopilnowanie tej sprawy.
 6. Spotkania scholi dziecięcej odbywają się co piątek o godz. 16.00 w salce pod plebanią. Dzieci chętne do śpiewania serdecznie zapraszamy.
 7. W sobotę rozpocznie się miesiąc maryjny, miesiąc nabożeństw majowych. Korzystając z coraz dłuższych dni oraz pragnąc zmobilizować jak największą liczbę zwłaszcza młodych ludzi do udziału w tych nabożeństwach odprawiać je będziemy bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Liczymy na oddziaływanie wspólnot rodzinnych.
 8. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy młodzieżowy zespół muzyczny z Parafii Matki Bożej Bolesnej w Orłowie.
 10. Przyjmujemy wciąż zapisy na pielgrzymkę do Warszawy - na uroczystość beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki, kapelana “Solidarności”.
 11. W związku z organizowaniem Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu już dziś zapraszamy czcicieli Chrystusa Eucharystycznego na pierwsze spotkanie w pierwszy czwartek miesiąca, 6 maja po nabożeństwie majowym.
 12. Dziękujemy Parafianom z ul. Piotrkowskiej 31-91 za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. O tę samą posługę prosimy mieszkańców ul. Radomskiej i Sochaczewskiej.
Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku