Licznik odwiedzin: 12768932
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Zwykła
2015-01-25
 1. Zakończył się czas kolędowy. Wdzięczni jesteśmy za serdeczne podejmowanie nas w domach Parafian i za ofiary, dzięki którym udało się spłacić kwotę należną za nowe drzwi wejściowe do naszej świątyni.
 2. Serdeczne Bóg zapłać składamy panu stolarzowi za zainstalowanie nowej półki we wnęce za konfesjonałem, przeznaczonej do przechowywania figur bożonarodzeniowych oraz ozdób z tego okresu. Dziękujemy też panu ślusarzowi za dokonanie przeróbek w zakrystii, ułatwiających korzystanie z tamtejszych szaf.
 3. Spotkanie członków Żywego Różańca przy śpiewie kolęd odbędzie się w sali pod plebanią dziś o godz. 15.00.
 4. Dziś po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się kolejny wieczór modlitwy przygotowany przez międzyparafialny zespół uwielbienia.
 5. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. spotkają się jeszcze raz przed feriami na katechezie sakramentalnej w najbliższy piątek. Ich rodziców zaś zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej do sali pod plebanią.
 6. Ze względu na rozpoczynające się w przyszłym tygodniu ferie zimowe, kandydatów do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy już w niedzielę, 1 lutego, na Mszę św. o godz. 11.00, podczas której poświęcimy świece.
 7. Przypominamy, że po Mszy św. dla dzieci w przyszłą niedzielę odbędzie się koncert kolęd utalentowanych dzieci i młodzieży. Wszystkich zgłoszonych do koncertu p. Ola zaprasza na próbę w sobotę 31.01. na godz. 11.15.
 8. Natomiast w drugim tygodniu zimowych ferii zaprosimy dzieci do sali pod plebanią na zajęcia, które odbywać się tam będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 14.00. Dzieci prosimy zgłaszać w zakrystii lub Biurze Parafialnym.
 9. W najbliższym tygodniu wspominać będziemy: jutro - śś. Biskupów Tymoteusza i Tytusa; we wtorek - bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; we środę - św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła; w sobotę zaś - św. Jana Bosko, kapłana.
 10. Msze św. w dni powszednie odprawiamy już według zwykłego porządku tj. o godz. 8.00 i 18.00. Wciąż jednak - z wyjątkiem sobotniego wieczoru i niedzieli - zapraszamy do udziału w nich do kaplicy adoracji.
 11. W najbliższą niedzielę przy wyjściu z kościoła kwestować będą członkowie Fundacji Ochrony Praw Dziecka „Angel", którzy prosić będą o pomoc finansową dla Mateusza, dziecka, które ma przejść kosztowną operację w Bostonie.
 12. W minioną środę pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Marię Dąbrowską z ul. Małopolskiej. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.
Piątek
05 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: W intencji Bogu wiadomej
17:00 - Droga Krzyżowa dla dzieci
18:00 - Msza św.
Intencja: O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami oraz w intencji KWC
Intencja: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Andrzeja
18:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku