Licznik odwiedzin: 12949311
Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna
2015-04-26
 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Cieszymy się obecnością kleryków naszego seminarium i dziękujemy za świadectwo własnego powołania.
 2. Dziś przed kościołem wolontariusze ruchu hospicyjnego w ramach akcji Pola nadziei kwestują na rzecz czterech istniejących w naszej archidiecezji hospicjów: Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Pucku. Żonkile wręczane w zamian za złożone ofiary są wyrazem wdzięczności za pomoc tym, którzy potrzebują najczulszej opieki na ostatnie dni swojego życia.
 3. Młodzież zapraszamy do naszego kościoła dziś na godz. 16.00, na kolejne spotkanie w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.
 4. Jutro obchodzić będziemy rocznicę kanonizacji Jana Pawła II. W związku z tym zapraszamy do naszego kościoła na godz. 19.00 na kolejny wieczór modlitwy, podczas którego dziękować będziemy Bogu za dar św. Jana Pawła. Będzie też okazja oddania czci jego relikwiom.
 5. W imieniu diecezjalnej „Caritas" składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed dwoma tygodniami na organizację letniego wypoczynku dla dzieci. Zebrano 652,60 zł.
 6. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wczorajsze sprzątanie kościoła, dziękujemy pani, która przygotowała nową dekorację kwiatową, panom, którzy zmienili materiał na ekranie do slajdów oraz pani, która go ofiarowała, panu stolarzowi za półeczkę na ołtarzyk w sali „Legionu Maryi" oraz za nową tablicę ogłoszeń w kruchcie kościoła, pani, która skróciła zasłony w małej salce pod plebanią, panu ślusarzowi za naprawę zamka w kościelnych drzwiach oraz panom, którzy porządkowali wczoraj teren kościelny. Wdzięczni też jesteśmy panu elektronikowi za modernizację systemu alarmowego naszej świątyni. Wszystkich ich polecamy łaskawości Boga.
 7. Członków KSM Semper Fidelis zapraszamy na kolejne spotkanie do sali pod plebanią w najbliższy wtorek na godz. 19.00.
 8. Spotkanie PZ Caritas odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.00 również w sali pod plebanią.
 9. 1 maja, w czwartą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. dzieci ze SP nr 13.
 10. W ramach tzw. Białego Tygodnia dzieci pierwszokomunijne gromadzić się będą na Mszach św. wieczornych do środy włącznie, a potem w piątek. W niedzielę zaś o godz. 11.00.
 11. Dzieci, które w ubiegłym roku przeżywały swoją pierwszą Komunię św. zapraszamy do naszego kościoła w najbliższą niedzielę na godz. 12.15 by uczcić pierwszą rocznicę tego wydarzenia.
 12. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Dzieci zapraszamy na godz. 17.00 przed figurę Matki Bożej z Nazaretu, zaś dorosłych do świątyni na godz. 20.30.
 13. We wtorek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego w związku z bierzmowaniem, które odbędzie się w naszym kościele w przyszły czwartek, 7 maja podczas Mszy św. wieczornej.
 14. Najbliższy czwartek, piątek i sobota to dni eucharystyczne maja. W czwartek przypadający przed I piątkiem miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy adoracji trwać będzie od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00. Dziękujemy tym, którzy nieraz godzinami trwają przy Panu Jezusie, ale zachęcamy wszystkich do choćby krótkich odwiedzin Zbawiciela w kaplicy adoracji. I piątek to dzień I Komunii św. dzieci - oby był to dobry prognostyk dla nich na przyszłość. Wszystkich zachęcamy w tym wolnym od pracy dniu do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00 i przyjęcia pierwszopiątkowej Komunii św. Szczególnie liczymy na dzieci obchodzące w niedzielę 1. rocznicę I Komunii św. Ponieważ niedziele wielkanocne nie dopuszczają obchodzenia uroczystości takich jak Matki Bożej Królowej Polski, dlatego liturgicznie obchodzić ją będziemy w sobotę, która zarazem jest  I sobotą miesiąca. W tym dniu ks. Krzysztof odwiedzi chorych z Komunią św., a ks. Zenon uczyni to w najbliższą środę.
 15. Nasza parafia organizuje tygodniowy spływ kajakowy Dla ojca z synem w dniach od 14 do 20 sierpnia w cenie 650 zł/os. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.
 16. Dla dzieci ze szkoły podstawowej organizujemy też - jak w roku ubiegłym - wyjazd w góry w terminie od 14 - 22 lipca w cenie 700 zł.
Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku