Licznik odwiedzin: 12758479
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu
2016-02-28
  1. W minioną niedzielę członkowie Koła Misyjnego zebrali 784 zł na potrzeby misyjne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Serdecznie dziękujemy za trwałe produkty żywnościowe, składane do kosza ustawionego przy końcu ławek.
  3. Bóg zapłać Panu, który przed tygodniem wykonał polimeryzację podłóg w salkach pod plebanią. Zakończyły się ferie zimowe. Wdzięczni też jesteśmy Paniom, które w tychże salkach organizowały dzieciom zajęcia w drugim tygodniu ferii zimowych.
  4. Jutro na 19 zapraszamy do kawiarenki na kolejną katechezę dla dorosłych, poruszymy w niej temat znaczenia spowiedzi, podczas której w sposób szczególny doświadczamy Miłosierdzia Bożego.
  5. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową ulicami Kacka. Rozpocznie się ona o godz. 19.00 w najbliższy piątek, na ul. Wieluńskiej przy placu sportowym. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie również dzieci. Nie będzie bowiem w tym dniu Drogi Krzyżowej o godz. 17.00. Prosimy zabrać ze sobą świece. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 17.00.
  6. Przeżywać będziemy dni eucharystyczne marca. W I czwartek zachęcamy do osobistej modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji. Wystawienie nastąpi - jak zwykle - po Mszy św. porannej, a zakończy się o godz. 21.00. W I piątek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00, a potem tuż po zakończonej Drodze Krzyżowej. W I sobotę odwiedzimy chorych z Komunią św.
  7. Sobotnią wieczorną Mszą św. rozpoczniemy misje parafialne. Głosić je będzie ks. Ryszard Nowak, proboszcz z Ożegowa w diecezji katowickiej. Będzie to czas duchowej odnowy dla każdego z nas - od dzieci po najstarszych. Zmobilizujmy się wszyscy do udziału w tych dniach łaski.
  8. Na Msze św. w dni powszednie wciąż zapraszamy do kaplicy adoracji - oprócz piątkowego i sobotniego wieczora. 
  9. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Marii Kulej, od kilku lat mieszkającej poza parafią. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.
Środa
03 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencjach nowennowych
Intencja: ++ Gertruda i Franciszek Perszowscy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku