Licznik odwiedzin: 12949522
Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Wielkanocna
2016-04-24
 1. Dziękujemy klerykom naszego seminarium za dzisiejszą obecność pośród nas i słowo świadectwa, które być może skłoni wielu młodych ludzi do refleksji nad własnym powołaniem.
 2. 3 kwietnia Ojciec Święty Franciszek,zaapelował w Watykanie, aby hojnym darem nie tylko wesprzeć materialnie, ale i wyrazić bliskość i solidarność całego Kościoła wobec Ukrainy. W odpowiedzi na ten apel biskupi polscy proszą, aby wesprzeć duchowo i materialnie sąsiadów zza wschodniej granicy. Zbiórka pieniędzy na rzecz Ukrainy w polskich kościołach będzie miała miejsce, tak jak w całej Europie, 24 kwietnia, natomiast w Archidiecezji Gdańskiej, ze względu na akcję Pola Nadziei, odbędzie się w niedzielę 1 maja br. 
 3. Dziś już po raz czternasty prowadzona jest zbiórka dla podopiecznych hospicjów naszej archidiecezji pod hasłem „Pola Nadziei\". Wielu naszych bliskich skorzystało już z dobrodziejstwa tych placówek, chciejmy więc wesprzeć trudną pracę opiekujących się terminalnie chorymi.
 4. Członków KSM „Semper Fidelis\" zapraszamy na spotkanie do sali pod plebanią we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 5. W sobotę na godz. 11.00 zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
 6. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. Nastąpi więc zmiana w godzinach odprawiania  Mszy św. O godz. 11.00 po raz pierwszy do Stołu Pańskiego przystąpią dzieci ze Szkoły Amerykańskiej, a o godz. 13.00 dzieci ze SP nr 13.Nie będzie więc Mszy św. o godz. 12.15.
 7. Rocznicę I Komunii św. przeżywać będziemy 8 maja o godz. 12.15.
 8. W tym roku przeżywamy 60. rocznicę święceń kapłańskich i 33. rocznicę święceń biskupich Księdza Arcybiskupa Seniora Tadeusza GocłowskiegoW związku z pogarszającym się stanem jego zdrowia prosimy o szczególną modlitwę w intencji wieloletniego Pasterza Archidiecezji Gdańskiej, aby dobry i miłosierny Pan był jego umocnieniem i uzdrowieniem.
 9. Za miesiąc 21 maja wyruszy kolejna nasza parafialna pielgrzymka do Wejherowa. Wszystkich, którzy chcieliby się w jakikolwiek sposób zaangażować w jej przebieg prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem. Poszukujemy szczególnie osób muzycznych, technicznych, kierujących ruchem, noszących figurkę. Zachęcamy też do udziału w pielgrzymce i zaplanowania sobie terminu.
 10. Są jeszcze miejsca na wakacyjny wyjazd w góry dzieci ze szkoły podstawowej. Wyjazd nastąpi 24.06.br., zaś powrót 1.07. Całkowity koszt wynosi 720 zł.
 11. Serdeczne Bóg zapłać za natychmiastowy odzew Parafian w sprawie udzielenia pożyczki na wymianę nawierzchni wokół kościoła. Prace rozpoczną się 4 maja i potrwać mają około tygodnia.
 12. Jeszcze przez kilka dni trwać będzie plebiscyt Dziennika Bałtyckiego pn. „Rady na medal\" - na najaktywniejsze rady dzielnic, oraz ich przewodniczących. Biorąc pod uwagę wielość dokonań na rzecz dzielnicy naszych przedstawicieli w tejże Radzie, zachęcamy do głosowania na ich rzecz (Rada Dzielnicy Mały Kack: sms o numerze 72355 o treści RDG.11; Przewodniczący RD Marek Hermann sms o numerze 72355 o treści PZG.11.
 13. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Zbigniewa Piaseckiego z ul. Kurpiowskiej. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. 
Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku