Licznik odwiedzin: 10241671
Ogłoszenia parafialne
XIII NiedzielaZwykła
2016-06-26
  1. Ogromnie wdzięczni jesteśmy Panu Bogu za wspaniałą pogodę, która towarzyszyła nam przez cały czas ubiegłoniedzielnego festynu parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać składamy uczestnikom tej imprezy - za sam udział, ale także za dokonywane zakupy i ofiary składane przy okazji korzystania z przeróżnych atrakcji. Datki te zasilą fundusz Parafialnego Zespołu „Caritas\", który w większości przeznaczy je na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci.
       Z całego serca dziękujemy też organizatorom - przede wszystkim członkom PZ „Caritas\", ale też wszystkim innym członkom naszej wspólnoty, którzy włączyli się w przygotowanie placu festynowego, budowanie sceny, stawianie namiotów, przewiezienie stołów krzeseł i tym podobnych oraz uprzątnięcie tego wszystkiego. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym przy poszczególnych stanowiskach festynowych od kulinarnych poczynając poprzez sportowe, handlowe, loteryjne po artystyczne; za upieczone ciasta przyniesione fanty i nagrody. Dziękujemy też miejscowemu Centrum Kultury za udostępnianie potrzebnego sprzętu. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu przypadną dni eucharystyczne: I piątek miesiąca, w którym zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00 do 18.00. Dzień poprzedzający obchodzić będziemy jako I czwartek miesiąca z całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu, która - jak zwykle - trwać będzie od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00 z przerwą na Mszę św. wieczorną. Pana Jezusa adorować będziemy przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. I sobota jest dniem poświęconym Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny. Z tego też formularza sprawowana będzie Msza św. poranna. Chorych z Komunią św. odwiedzimy dopiero we wrześniu.
  3. We wtorek - wyjątkowo - Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  4. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a we środę - uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 20.00.
  6. W czasie wakacyjnym nie zaniedbujmy udziału w niedzielnej Eucharystii - gdziekolwiek będziemy się znajdować. Szczególną troską w tym względzie prosimy otoczyć dzieci i młodzież.
  7. Zmarła śp. Urszula Jędryczka. Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie we środę o godz. 11.00. Pół godziny wcześniej odmówimy różaniec.
Piątek
19 lipca 2019
Okres zwykły - wakacje
8:00 - Msza św.
Intencja: + Zofia Miodowska (18. r. śm.)
18:00 - Msza św.
Intencja: + Jakub Borzym (greg. 19.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku