Licznik odwiedzin: 10726512
Ogłoszenia parafialne
Wniebowstąpienie Pańskie
2017-05-28
 1. Za nami uroczystość bierzmowania. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dekorację kościoła na tę okazję przygotowaną. Zachowamy ją do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy też za dar osób w tym roku bierzmowanych. Stanowią go rolety na okna w kawiarence, które - mamy nadzieję - już niebawem tam zawisną. Przy okazji dziękujemy również za dekorację kwiatową na tę okazję przygotowaną.
 2. Zbliża się uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od piątku codziennie przed wieczorną Mszą św. modlimy się o dary Ducha Świętego dla całej naszej wspólnoty.
 3. Panów z KSM „Semper Fidelis\\\" zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 4. Najbliższy czwartek będzie pierwszym w miesiącu. Zapraszamy więc do adorowania Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie, które trwać będzie od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00 z przerwą na Mszę św. wieczorną. Wszystko w kościele.
 5. W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne - od godz. 17.00.
 6. W pierwszą sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego serca Maryi. Chorych z Komunią św. ks. Krzysztof odwiedzi we czwartek, a ks. Zenon w najbliższą środę.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 ks. Jacek Herman, wyświęcony na kapłana przed tygodniem, odprawi u nas Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym. Zachęcamy do skorzystania z tego dobrodziejstwa, które wiąże się z możliwością uzyskania odpustu zupełnego.
 8. Ta Eucharystia rozpocznie też nasze parafialne świętowanie, które przeniesie się na plac sportowy przy ul. Wieluńskiej, gdzie odbędzie się kolejny Festyn Rodzinny. Dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby już włączyli się w jego przygotowanie: za ofiarowane przedmioty i zgłoszoną gotowość do wsparcia organizatorów fizycznie podczas festynu. Wciąż prosimy o upieczenie ciast, panów prosimy o pomoc przy rozstawianiu sceny, namiotów i stolików. Te prace przewidziane są na sobotę na godz. 12.00. Liczymy też na pomoc przy demontażu tego wszystkiego i uprzątnięciu placu tuż po zakończeniu festynu. Jeśli ktoś dysponuje parasolami ogrodowymi czy namiotami - również prosimy o ich użyczenie.
 9. Już 10 czerwca pod przewodnictwem ks. Krzysztofa wyruszy parafialna pielgrzymka do Wejherowa. Zachęcamy do licznego w niej udziału, a wszystkich, którzy chcieliby się w jakikolwiek sposób zaangażować w jej przebieg prosimy o kontakt z ks. Przewodnikiem.
 10. Organizujemy wyjazd w góry pod koniec wakacji dla dzieci ze szkoły podstawowej. Termin: 21.- 28.08.br. Całkowity koszt: 750 zł.
 11. We czwartek odbył się pogrzeb śp. Zenona Dulas z ul. Sieradzkiej. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. 
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku