Licznik odwiedzin: 10241565
Ogłoszenia parafialne
XII Niedziela Zwykła
2017-06-25
 1. Dekretem Ks. Abpa Sławoja Leszka Głódzia ks. Krzysztof po czterech latach gorliwej pracy w naszej parafii zostaje z dniem 1 lipca przeniesiony do Parafii pw. św. Jana z Kęt w Rumi Janowie. Dziękujemy mu za wszelkie dokonania, jakie realizował z wielką gorliwością pośród nas, ale też pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, prosząc o światło Ducha Świętego i moc Bożej łaski na nowej placówce.
 2. Miejsce ks. Krzysztofa zajmie ks. Piotr Zaremba pochodzący z Chojnic, a w tym roku obchodził on 25-lecie święceń kapłańskich. Życzymy mu opieki Bożej i życzliwości ludzkiej oraz niegasnącego zapału w budzeniu serc dla Boga.
 3. Jeszcze tylko do piątku odprawiać będziemy nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do udziału w nich.
 4. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim uczestnikom nabożeństw i procesji eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała: dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcu noszącemu poduszkę, prowadzącym ich paniom, ministrantom, noszącym chorągwie, sztandary, feretron, figurkę Matki Bożej, baldachim, oraz nagłośnienie procesyjne.
 5. Państwu, którzy przy okazji domowych remontów nie tylko sprowadzili budowlańców do naszego kościoła, ale też pokryli koszt betonowej wylewki w tzw. drugiej zakrystii oraz elektronikom, którzy wcześniej ułożyli kable do monitoringu, alarmu itp. - składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Wdzięczni jesteśmy też panom, którzy we środę skosili trawniki.
 7. Podczas czwartkowego podsumowania Parafialnego Festynu Rodzinnego okazało się, że całkowity dochód z tej imprezy, po odliczeniu kosztów poniesionych na jej przygotowanie, zamknął się kwotą 7161 zł. Pieniądze te przeznaczone są na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z naszej parafii. Za każdą przeznaczoną na ten cel złotówkę składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we środę - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a we czwartek - uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia zbierać będziemy kolektę na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. „świętopietrze\".
 9. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 20.00.
 10. Wszystkim uczniom, studentom oraz wybierającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy regeneracji sił, wielu atrakcji i bezpiecznych powrotów. Nie zaniedbujmy jednak relacji z Panem Bogiem w zakresie codziennej modlitwy i niedzielnej Eucharystii.
 11. W minioną środę odbył się pogrzeb śp. Radosława Wierzchowskiego z ul. Piotrkowskiej. 
Piątek
19 lipca 2019
Okres zwykły - wakacje
8:00 - Msza św.
Intencja: + Zofia Miodowska (18. r. śm.)
18:00 - Msza św.
Intencja: + Jakub Borzym (greg. 19.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku