Licznik odwiedzin: 16864612
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu
2018-03-04
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz misjonarzy głoszących Chrystusa w Afryce, Azji, Oceanii i  Ameryce Łacińskiej. Zebrano 1143,92 zł.
 2. Dziękujemy Bogu za sakrament bierzmowania, który w minioną sobotę z rąk ks. bpa Wiesława Szlachetki przyjęło 28 młodych ludzi.
 3. Bóg zapłać wszystkim trwającym na adoracji Najśw. Sakramentu w miniony czwartek.
 4. Czas wielkopostny nich mobilizuje nas do gorliwszej modlitwy, postu i ofiarności na rzecz ubogich. Członkowie „Caritas\\\\\\\"-u rozprowadzają wielkanocne baranki z białej czekolady w cenie 4 zł. Dziękują też za trwałe produkty żywnościowe, składane do kosza ustawionego przy końcu ławek oraz za ofiary składane do skarbony św. Antoniego na świąteczne wsparcie dla ubogich z naszej parafii.
 5. Zachęcamy udziału w nabożeństwach pasyjnych, które rozbudzają naszą pobożność i zbliżają nas do Boga. Dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek na godz. 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. wieczornej. Gorzkie Żale z rozważaniami pasyjnymi głoszonymi przez kleryka Przemka - jak zwykle - o godz. 17.00 w niedzielę. Już dziś zapowiadamy Drogę Krzyżową ulicami Kacka. Obędzie się ona w piątek 16 marca. Jej trasa będzie tym razem zdecydowanie krótsza, ale za to oprawa bogatsza, bo rozważania prowadzić będą aktorzy z amatorskiego teatru Nazaret.
 6. W dni powszednie Msze św. odprawiamy nadal w kaplicy adoracji z wyjątkiem piątkowego i sobotniego wieczora.
 7. Członków KSM „Semper Fidelis\" zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.
 8. Od soboty natomiast po Mszach św. wieczornych podejmiemy Nowennę do św. Józefa przed uroczystością ku jego czci.
 9. Chłopców chętnych do służby ministranckiej zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do kościoła.
 10. Wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu Liturgii Wielkiego Tygodnia zapraszamy w sobotę po Mszy św. wieczornej do kawiarenki.
 11. W niedzielę natomiast na godz. 17.30 zapraszamy do kawiarenki na film pt. „Przebudzenie\" z Robinem Wiliamsem i Robertem de Niro w rolach głównych.
 12. Czekamy na zgłoszenia na weekendowy kurs przedmałżeński, który miałby się odbyć w dniach 23-25 marca. Zapraszamy.
 13. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się pod koniec sierpnia. Szczegóły proponowanego wyjazdu zawarte są w naszym parafialnym biuletynie. Czcząc Matkę Bożą od szeregu lat w nabożeństwach fatimskich, warto by się wybrać na miejsce jej objawień.
 14. Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 13 zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 marca w godz. 16.00 - 19.00 na terenie szkoły. Dla uczestników wydarzenia przewidziane zostały liczne atrakcje. Szczegóły zawarte są na plakacie. 
Czwartek
01 czerwca 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: W intencji ks. Józefa, ks. Zenona, ks. Łukasza, ks. Krzysztofa, ks. Piotra i ks. Wojciecha
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku