Licznik odwiedzin: 16864441
Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu
2018-03-11
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
 2. Bóg zapłać serdeczne panu introligatorowi, który naprawił ostatnio księgi liturgiczne.
 3. Od wczoraj po Mszach św. wieczornych odmawiamy Nowennę do św. Józefa przed uroczystością ku jego czci.
 4. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy do kawiarenki na film pt. „Przebudzenie\" z Robinem Wiliamsem i Robertem de Niro w rolach głównych.
 5. Czas wielkopostny nich mobilizuje nas do gorliwszej modlitwy, postu i ofiarności na rzecz ubogich. Członkowie „Caritas\"-u dziękują za trwałe produkty żywnościowe, składane do kosza ustawionego przy końcu ławek oraz za ofiary składane do skarbony św. Antoniego dla ubogich z naszej parafii.
 6. Zachęcamy udziału w nabożeństwach pasyjnych, które rozbudzają naszą pobożność i zbliżają nas do Boga. Dziś zapraszamy na godz. 17.00 na Gorzkie Żale z rozważaniami pasyjnymi kleryka Przemka. W najbliższy piątek będzie tylko jedna Droga Krzyżowa i to ulicami naszej parafii. Również dzieci zapraszamy wraz z rodzicami i dziadkami na godz. 19.00 przed kościół. Tam rozpoczniemy to nabożeństwo. Kolejne stacje usytuowane będą wzdłuż ulicy Sandomierskiej, na wysokości ul. Piotrkowskiej skręcimy w stronę pętli autobusowej, przejdziemy w kierunku przedszkola i przecinając ul. Przemyską przejdziemy schodami na skarpie na plac kościelny. Rozważania prowadzić będą aktorzy z amatorskiego teatru Nazaret. Serdecznie zapraszamy.
 7. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkania w najbliższą niedzielę odpowiednio: ze szkoły nr 13 po Mszy św. dla dzieci, a dla szkoły amerykańskiej po Mszy św. o godz. 12.15.
 8. W dni powszednie Msze św. nadal odprawiamy w kaplicy adoracji z wyjątkiem piątkowego i sobotniego wieczora.
 9. Czekamy na zgłoszenia na weekendowy kurs przedmałżeński, który miałby się odbyć w dniach 23-25 marca. Zapraszamy.
 10. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się pod koniec sierpnia oraz na lipcową pielgrzymkę do Wilna organizowaną przez nasze parafialne Kręgi Rodzin. Szczegóły wyjazdów zawarte są w naszym parafialnym biuletynie. Czcząc Matkę Bożą od szeregu lat choćby w nabożeństwach fatimskich, warto by się wybrać na miejsca jej objawień i dalszego oddziaływania.
 11. Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 13 zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 marca w godz. 16.00 - 19.00 na terenie szkoły. Szczegóły zawarte są na plakacie. 
Czwartek
01 czerwca 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: W intencji ks. Józefa, ks. Zenona, ks. Łukasza, ks. Krzysztofa, ks. Piotra i ks. Wojciecha
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku