Licznik odwiedzin: 09013519
Ogłoszenia parafialne
X Niedziela Zwykła
2018-06-10
 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
 2. Zakończyła się oktawa Bożego Ciała, a wraz z nią i procesje eucharystyczne wokół kościoła. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy brali w nich udział. Przede wszystkim dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiatki i wspierającym je paniom, ministrantom, wszystkim noszącym chorągwie, sztandary, feretron, figurkę Matki Bożej, baldachim oraz nagłośnienie procesyjne.
 3. Jutro wspominać będziemy św. Barnabę, Apostoła, we wtorek błogosławionych męczenników gdańskich: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczeweskiego, kapłanów oraz AlicjięKotowskią zakonnicę i Towarzyszy, we środę św. Antoniego z Padwy, a we czwartek bł. Michała Kozala.
 4. W najbliższą środę przypadnie 13 dzień czerwca. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 19.00 modlitwą różańcową, po niej nowenna fatimska, a ok. godz. 20.00 odprawimy Mszę św., na zakończenie której odbędzie się procesja ze świecami wokół kościoła.
 5. Osoby odpowiedzialne za poszczególne stanowiska podczas minionego festynu parafialnego, wszystkich posługujących na nim zapraszamy na spotkanie podsumowujące do plebanii w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej.
 6. Zachęcamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa udziałem w codziennych nabożeństwach po Mszy św. wieczornej.
 7. Dziś ulicami Gdańska przejdzie IX Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Solidarności, a zakończenie w Bazylice Mariackiej. W tym roku, ze względu na niepokojące próby redefiniowania małżeństwa oraz podejmowane inicjatywy seksualizacji dzieci, marsz ten będzie miał szczególną wymowę - będzie świadectwem przywiązania do wartości rodziny i głosem sprzeciwu wobec chęci przeorientowania polityki społecznej i edukacyjnej. Przyjdźmy o ile jest to możliwe ubrani na biało.
 8. Rodziców dzieci, które wyjadą na wypoczynek w góry prosimy o odbiór kart uczestnictwa w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Przedwyjazdowe spotkanie dla tychże rodziców odbędzie się w sali pod plebanią w niedzielę 17 czerwca po zakończeniu Mszy św. o godz. 11.00.
 9. Dyskusyjny Klub Filmowy, zaprasza w przyszłą niedzielę 17 czerwca na godz. 17.00 do kawiarenki na film Juana Manuela Cotelo pt. „Śladami stóp\".  Zapraszamy też osoby, które mogą podzielić się swoimi pielgrzymkowymi doświadczeniami. 
 10. Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję warsztatów teatralnych dla gimnazjalistów i licealistów Scena Młodych Małego Kacka. Zajęcia prowadzone są w ramach programu Przyjazna Dzielnica przy współpracy z Radą Dzielnicy. Pragnący poznać teatr i uczestniczyć w jego tworzeniu w ramach ciekawych zajęć proszeni są o przybycie i dołączenie do już przeżywających tę przygodę. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 15 czerwca o godzinie 19.00 w salce pod plebanią.
 11. W minioną środę odbył się pogrzeb śp. Sabiny Katulskiej, wczoraj śp. Jakuba Borzyma, zaś w nadchodzący czwartek o godz. 10.00 Mszą św. pożegnamy śp. Stefanię Bagniewską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. 
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2 3 4 5 6
Wtorek
19 czerwca 2018
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Marianna Muchewicz (15. r. śm.) i Józef Muchewicz (27. r. śm.) oraz Anna (z ok. urodzin) i Jan (z ok. imienin) Szypnikowscy
18:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Weroniki z okazji 10. r. urodzin
Intencja: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Emmy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku