Licznik odwiedzin: 16864566
Ogłoszenia parafialne
XII Niedziela Zwykła
2018-06-24
  1. Jeszcze tylko do piątku odprawiać będziemy nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do udziału w nich.
  2. Przedwczoraj na wypoczynek w góry wyjechały dzieci nie tylko z naszej parafii. Powrót przewidziany jest w najbliższy piątek w godzinach porannych.
  3. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we czwartek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a w piątek - uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła - w tym dniu zbierać będziemy kolektę tzw. świętopietrze, która przeznaczona jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  4. Jeszcze dziś w zakrystii można składać prośby do św. Józefa, które ks. Piotr z cyklistami zawiozą w pielgrzymce do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 20.00. W tym roku zmieniamy też godziny urzędowania Biura Parafialnego. W miesiącach wakacyjnych czynne ono będzie w dni powszednie pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  6. Chcemy zainteresować naszych Parafian możliwością uzyskania dofinansowania na wymianę pieca oraz termomodernizację domów. Pojawiły się nie tylko możliwości, ale i środki na ten cel. O tym jak, z nich skorzystać, można będzie się dowiedzieć na spotkaniu, które odbędzie się we środę, 27 czerwca o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej nr 13.
  7. W piątek, w uroczystość śś. Piotra i Pawła, Katolickie Amatorskie Centrum Kultury zachęca do obejrzenia spektaklu pt. Król wschodzącego słońca w wykonaniu grupy teatralnej Nazaret. Dedykowany on będzie ks. Piotrowi w dniu imienin. Nadzwyczajnym będzie to, że spektakl wystawiony zostanie na placu przy plebanii o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wszystkim wybierającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy regeneracji sił, wielu atrakcji i bezpiecznych powrotów. Nie zaniedbujmy jednak relacji z Panem Bogiem w codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
  9. Zachęcamy do głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej, a dzielnica, która odda najwięcej głosów, uzyska dodatkowo pierwszy z projektów niezakwalifikowanych. Czas głosowania: od minionego poniedziałku do 2 lipca.
  10. Siostry Dominikanki z Gdyni Orłowa od września tego roku mają jeszcze wolne miejsca w przedszkolu dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole mieści się przy ul. Mierniczej 9. Zainteresowanych rodziców siostry proszą o kontakt telefoniczny (698891205). 
Czwartek
01 czerwca 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: W intencji ks. Józefa, ks. Zenona, ks. Łukasza, ks. Krzysztofa, ks. Piotra i ks. Wojciecha
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku