Licznik odwiedzin: 16864700
Ogłoszenia parafialne
XVII Niedziela Zwykła
2018-07-29
  1. Kończymy dziś Tydzień św. Krzysztofa. Członkowie Koła Misyjnego prowadzą zbiórkędo puszek na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. MIVA Polska apeluje do kierowców o 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr drogi.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy we czwartek witali w naszym kościele pielgrzymów śpieszących na Jasną Górę. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. W miniony wtorek z wycieczki do Tuchlina szczęśliwie wróciło 29 dzieci. Celem kolejnej wycieczki będzie gospodarstwo rolne w Stężycy. Termin: najbliższy wtorek o godz. 9.30, koszt: 10 zł. Transport bowiem funduje PZ „Caritas\". Dobrze, gdyby dzieci wzięły ze sobą stroje kąpielowe.
  4. Członkowie PZ „Caritas\" - jak co roku - proszą o pomoc w wyposażeniu plecaków szkolnych. Akcja nosi nazwę Tornister pełen uśmiechów. Tym razem przeznaczone są one dla dzieci naszych rodaków na Ukrainie i Białorusi.
  5. We wtorek przypadnie wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana; we środę św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła; a w sobotę św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
  6. Przed nami I czwartek miesiąca - zapraszamy do całodziennej adoracji Pana Jezusa w naszej świątyni od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00. W I piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00. W I sobotę uczcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny Mszą św. poranną i nabożeństwem po niej.
  7. W czasie wakacyjnym Biuro Parafialne czynne jest po Mszach św. wieczornych, zaś wieczorne Msze św. w niedziele odprawiamy o godz. 20.00.
  8. W czasie wypoczynku wakacyjnego apelujemy o dochowanie wierności Panu Bogu w zakresie codziennej modlitwy i niedzielnej Eucharystii.
  9. Zmarła śp. Urszula Siemaszko  z ul. Stryjskiej. Pogrzeb planowany jest na środę. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. 
Czwartek
01 czerwca 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: W intencji ks. Józefa, ks. Zenona, ks. Łukasza, ks. Krzysztofa, ks. Piotra i ks. Wojciecha
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku