Licznik odwiedzin: 09390819
Ogłoszenia parafialne
XXVIII Niedziela Zwykła
2018-10-14
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  2. Dzisiejszy dzień przeżywamy jako Dzień Papieski. Przed świątynią zbierane są datki na papieską fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną a ubogą młodzież.
  3. Kolejny tydzień w liturgii przyniesie nam: jutro - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; we wtorek - św. Jadwigi Śląskiej; we środę - św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; we czwartek - święto św. Łukasza Ewangelisty a w sobotę - wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.
  4. W miesiącu różańcowym zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach ku czci Matki Najświętszej: dzieci zapraszamy na godz. 17.00, zaś  młodzież i dorosłych - po Mszy św. wieczornej.
  5. Przypominamy też o naszej, lokalnej propozycji odmawiania dziesiątki różańca św. za swoją miejscowość i za Ojczyznę w 100-lecie odzyskania niepodległości w ramach akcji Morze Modlitwy.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek po Nabożeństwie różańcowym.
  7. Chłopców chętnych do posługi ministranckiej zapraszamy w sobotę na godzinę 9.00 do kościoła.
  8. Młodzież chętną do śpiewu w scholi zapraszamy w sobotę po nabożeństwie różańcowym.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy kolejny Tydzień Misyjny. Modlić się będziemy za wszystkich głoszących Słowo Boże na terenach misyjnych oraz za adresatów tych działań, zaś członkowie Koła Misyjnego zbierać będą ofiary na cele misyjne.
  10. Z radością informujemy, że kalendarz parafialny jest już w druku. Będzie rozdawany parafianom od przyszłej niedzieli, do wyczerpania nakładu. Kalendarz jest bezpłatny, a dowolna ofiara zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wydruku. 
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Czwartek
18 października 2018
Miesiąc różańcowy
7:30 - Naboż. różańcowe
8:00 - Msza św.
Intencja: + O. Innocenty Szumowski (greg. 18.)
17:00 - Naboż. różańcowe dla dzieci
18:00 - Msza św. + różaniec
Intencja: ++ Rodzice: Brunon i Wanda (42. r. śm. Wandy) oraz zmarli z rodzin Węsierskich i Łukowicz

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku