Licznik odwiedzin: 09638427
Ogłoszenia parafialne
II Niedziela Zwykła
2019-01-20
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne. Zebrano 4628,43 zł.
 2. W piątek rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Dąż do sprawiedliwości. Tydzień zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła, 25 stycznia.
 3. Jutro obchodzić będziemy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie, prosząc o zdrowie i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych o wieczny pokój.
 4. Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie przy śpiewie kolęd. Odbędzie się ono w niedzielę 27 stycznia o godz. 15.00 w sali pod plebanią. Szczególne zaproszenie kierujemy w stronę członków nowozałożonej Róży różańcowej.
 5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. dla dzieci o godz. 11.00 odbędzie się tradycyjny koncert kolęd w wykonaniu dzieci, młodzieży bądź całych rodzin. Grających i śpiewających prosimy o kontakt z panią Olą.
 6. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 12.15 wystąpi chór Razzle Dazzle z Gdyni pod dyrekcją Zuzanny Popiołkiewicz. Członkowie chóru po Mszy św. zaproszą na wyjątkowy koncert najpiękniejszych kolęd. Razzle dazzle tłumaczy się jako błyszczący i olśniewający. Liczymy, że raz jeszcze rozbłyśnie w naszej świątyni atmosfera świąt. Serdecznie zapraszamy. 
 7. Kandydatów do bierzmowania prosimy po Mszy św. do zakrystii po odbiór kart zgłoszeń na rekolekcje. 
 8. Jeszcze do środy Msze św. w dni powszednie sprawowane będą tylko o godz. 8.00. Od czwartku wracamy do zwykłego planu, ale wciąż będziemy je odprawiali w dolnej kaplicy. Jedynie sobotnie Msze św. wieczorne odprawiać będziemy w górnym kościele.
 9. Na przełomie maja i czerwca organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Szczegóły znaleźć można na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej https://goo.gl/dsoUB2.
 10. To już ostatnie dni kolędowe. Wdzięczni za podejmowanie nas w domach i za ofiary przy tej okazji składane prosimy o wypełnianie ankiet kolędowych. Można je wypełniać na formularzu internetowym, pobranym z naszej strony parafialnej lub w formie papierowej wrzucać do skarbony św. Antoniego lub Matki Bożej.
 11. Plan kolęd na najbliższe dni przedstawia się następująco:
  dziś - Siedlecka oraz Lipnowska
  jutro - Wieluńska do 46 oraz Wieluńska 48 - do końca
  wtorek 22.01. - Krośnieńska, Lotników, Bądkowskiego
  środa 23.01. - Przemyska oraz Sanocka, Rungurska, Skolska
  czwartek 24. 01. - kolędy dodatkowe.
  Kolędy rozpoczynamy: dziś o godz. 15.00, w dni powszednie o godz. 16.00.
  Tegoroczne ofiary kolędowe przeznaczone są na remont dzwonnicy.
 12. Do środy włącznie Biuro Parafialne czynne będzie od 9.00 - 10.00. 
Wtorek
22 stycznia 2019
Okres kolędowy
8:00 - Msza św.

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku