Licznik odwiedzin: 12768705
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Zwykła
2019-01-27
 1. We czwartek zakończyły się duszpasterskie odwiedziny parafian. Jesteśmy wdzięczniwszystkim, którzy zechcieli spotkać się z nami w swoich domach, podzielić się aktualnymi spostrzeżeniami i uwagami. Wciąż prosimy o wypełnianie rozda-nych deklaracji, bo jak dotąd niewiele ich wróciło.
 2. Członków Żywego Różańca zapraszamy dziś na godz. 15.00 do salki pod plebanią na śpiewanie kolęd.
 3. Czwartek - przed pierwszym piątkiem miesiąca - obchodzić będziemy jako pierwszy czwartek, dlatego zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w dolnej kaplicy od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00. W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00, dlatego w piątek również Msza św. wieczorna odprawiana będzie w górnym kościele. Chorych z Komunią św. ks. Piotr odwiedzi w piątek od 15.00 do 17.00, a ks. Zenon we środę 6 lutego. W I sobotę zapraszamy na poranną Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i nabożeństwo po niej.
 4. Wróciliśmy już do zwykłego porządku Mszy św. w dni powszednie, tyle że z wyjątkiem sobotniej wieczornej Mszy św. odprawiamy je w kaplicy.
 5. W tym tygodniu obchodzić będziemy: jutro - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu; we czwartek - św. Jana Bosko, a w sobotę - święto Ofiarowania Pańskiego. Niedziela nie pozwoli na wspominanie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła, ale po Mszach św. będziemy udzielali błogosławieństwa tego świętego.
 6. W święto Ofiarowania Pańskiego modlić się będziemy szczególnie w intencji osób życia konsekrowanego.
 7. W święto Ofiarowania Pańskiego podczas Mszy św. będziemy błogosławili świece. Świece dla dzieci I-Komunijnych poświęcimy w niedzielę 3 lutego podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 8. W sobotę po wieczornej Mszy św. zamierzamy zdemontować tegoroczne dekoracje świąteczne. Chętnych do pomocy serdecznie zapraszamy.
 9. Kandydaci do bierzmowania są proszeni o pilny kontakt z ks. Piotrem po Mszy świętej.
 10. Od piątku wznawiamy katechezy sakramentalne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
 11. Wszystkich chętnych, a szczególnie uczestników kursu Alfa, zapraszamy na wspólne uwielbienie, które odbędzie się w poniedziałek 4 lutego w kaplicy po Mszy świętej wieczornej.
 12. 4 marca rozpocznie się w naszej parafii kolejny kurs Alfa, skierowany szczególnie do rodziców kandydatów do bierzmowania i dzieci komunijnych. Zgłoszenia i bliższe informacje w zakrystii.
 13. Są wolne miejsca na zimowisko w Sulęczynie. Zgłoszenia w zakrystii.
 14. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Janiny Bartnikowskiej z ul. Piotrkowskiej. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. 
Piątek
05 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: W intencji Bogu wiadomej
17:00 - Droga Krzyżowa dla dzieci
18:00 - Msza św.
Intencja: O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami oraz w intencji KWC
Intencja: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Andrzeja
18:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku